- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6091)
Gaming (146)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 165 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 165 | |
| 1, 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 144 | |
| 2 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 3 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 3840 x 2160px, Nano IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 400 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA, Zakrzywiony ekran |
|---|---|
| 165 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 3840 x 2160px, VA, Zakrzywiony ekran |
|---|---|
| 60 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, Nano IPS |
|---|---|
| 144 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 48.7", 5120 x 1440px, VA, Zakrzywiony ekran |
|---|---|
| 240 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 420 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 165 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, LED, Zakrzywiony ekran |
|---|---|
| 144 | |
| 1 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
| 144 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1 FRL, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 4 (z DisplayPort)... |
| AMD Ryzen 7 7735HS | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + AMD Radeon 680M |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 144 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen. 2... |
| Intel Core i5-11400H | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| 144 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen. 2... |
| Intel Core Ultra 7-255H | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 + Intel Arc Graphics 140T |
| Ekran: | 16", 1920 x 1200px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Brak |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 120 | |
| Złącza: | 1 x HDMI 2.0, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 1 (z DisplayPort), 1 x Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe... |
| AMD Ryzen 7 4800H | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| 144 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.0, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 1... |
| AMD Ryzen 5 5500H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 2050 + AMD Radeon Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 144 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN)... |
| AMD Ryzen 7 7435HS | |
| RAM: | 24GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 240 | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN)... |
| Intel Core i5-13500H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 240Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 144 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen. 1... |
| Intel Core i5-12500H | |
| RAM: | 16GB, DDR4 |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| 144 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 2.0, 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 1 (z DisplayPort)... |
| Intel Core i7-13620H | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe 4.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 17.3", 1920 x 1080px, Matryca IPS, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 120 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2 (z DisplayPort)... |
| Intel Core i5-13450HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 4800MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca WVA, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 144 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB 3.2 Gen. 2, 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 2... |
| Intel Core i7-11800H | |
| RAM: | 16GB, DDR4, 3200MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3070 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 144Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| 120 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.0, 1 x RJ-45 (LAN), 1 x USB Type-C 3.2 Gen. 1 (z DisplayPort)... |
| Intel Core i5-10300H | |
| RAM: | 8GB, DDR4, 2933MHz |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1650 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED, 120Hz |
| System operacyjny: | Windows 10 Home (możliwość darmowej aktualizacji do Windows 11) |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 165 | |
| Złącza: | 1 x Czytnik kart pamięci microSD, 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1 (z HDCP), 1 x RJ-45 (LAN)... |
| Intel Core i9-13900HX | |
| RAM: | 16GB, DDR5, 5600MHz |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060 + Intel UHD Graphics |
| Ekran: | 16", 2560 x 1600px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |
| 165 | |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.1, 1 x RJ-45 (LAN)... |
| AMD Ryzen 7 6800H | |
| RAM: | 16GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000GB PCIe NVMe |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti + AMD Radeon 680M |
| Ekran: | 15.6", 2560 x 1440px, Matryca IPS, LED, 165Hz |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Złącza: | 1 x DC-in (wejście zasilania), 1 x HDMI 2.0 (z HDCP), 1 x USB Type-C (z Thunderbolt 4 i DisplayPort)... |
|---|---|
| Intel Core i5-11320H | |
| RAM: | 16GB, LPDDR4X |
| Dysk SSD: | 512GB PCIe NVMe 3.0 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti + Intel Iris Xe Graphics |
| Ekran: | 16.1", 1920 x 1080px, Matryca IPS, LED |
| System operacyjny: | Windows 11 Home |
| Ładowarka w zestawie: | Tak |