- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Komputery i tablety (6118)
Gaming (148)
Dom (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Szaro-niebieski |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Kolor: | Szaro-czerwony |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Srebrno-czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-szary |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 7500F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Professional (licencja cyfrowa) |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Fioletowo-biały |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 4060, 8 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
| Windows 11 Home |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti, 8 GB, GDDR6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 3600 | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe |
| Dysk HDD: | Brak GB |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Optyczno-mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB, GDDR6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 7 3700X | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1660 Super, 6 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Intel Core i5-12400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 512 GB PCIe NVMe |
| Windows 11 Home |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050, 6 GB, GDDR6 |
|---|---|
| AMD Ryzen 5 3500 | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR4, 3200 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Brak |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biało-szary |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Dysk SSD: | 2000 GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Dla graczy: | Tak |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |