- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1007)
Komputery i tablety (127)
Smartfony i zegarki (1)
Dom (1)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | DVI-D Single Link męski, HDMI męski |
| Długość [m]: | 3 |
| Obsługa audio: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | Full HD 60Hz |
| Materiał: | PVC |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI męski, Mini DisplayPort męski |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Obsługa audio: | Nie |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Długość [m]: | 2 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 144Hz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Długość [m]: | 10 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | Full HD 60Hz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | DVI-D Dual Link męski, HDMI męski |
| Długość [m]: | 3 |
| Obsługa audio: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 30Hz |
| Materiał: | Miedź |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI męski, USB-C męski |
| Długość [m]: | 2 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 60Hz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
| Długość [m]: | 3 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 30Hz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | DVI-D Single Link męski, HDMI męski |
| Długość [m]: | 1.8 |
| Obsługa audio: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | Full HD |
| Materiał: | Miedź |
Sugerowana cena producenta:
12,99 zł
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | DVI-D Single Link męski, HDMI męski |
| Długość [m]: | 0.5 |
| Obsługa audio: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | WUXGA |
| Materiał: | Miedź |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI-HDMI |
| Długość [m]: | 3 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI-HDMI |
| Długość [m]: | 2 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | USB-C - HDMI |
| Długość [m]: | 2 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K |
| Materiał: | Nylon / Aluminium |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI męski - HDMI męski |
| Długość [m]: | 5 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czerwony |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K |
| Materiał: | Nylon |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI - DVI |
| Długość [m]: | 3 |
| Obsługa audio: | Nie |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 1920x1080p FULL HD |
| Materiał: | Nylon |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI męski - HDMI męski |
| Długość [m]: | 5 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI męski - HDMI męski |
| Długość [m]: | 1.5 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K |
| Materiał: | Nylon |
| Długość [m]: | 1 |
|---|---|
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 8K |
| Materiał: | Aluminium, Nylon |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI męski-HDMI damski |
| Długość [m]: | 0,5 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI męski - HDMI męski |
| Długość [m]: | 1 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | DisplayPort na HDMI |
| Długość [m]: | 3 |
| Obsługa audio: | Tak |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Materiał: | Nylon |
| Typ: | |
|---|---|
| Złącza: | HDMI-HDMI |
| Długość [m]: | 5 |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Długość [m]: | 1.8 |
|---|---|
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K |
| Materiał: | Nylon |