- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1007)
Komputery i tablety (127)
Smartfony i zegarki (1)
Dom (1)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Kabel optyczny |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 8K |
| Typ kabla: | |
| 1.4 | |
| Długość [m]: | 20 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel optyczny HDMI |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K, 8K |
| Typ kabla: | |
| 2.1 | |
| Długość [m]: | 5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel optyczny HDMI |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 2K, 4K, 8K, Full HD |
| Typ kabla: | |
| 2.1 | |
| Długość [m]: | 20 |
| Wtyk kątowy: | Nie |