- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1009)
Komputery i tablety (127)
Smartfony i zegarki (1)
Dom (1)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 75" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
|---|---|
| Typ: | |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 60Hz |
| Materiał: | Aluminium, Miedź |
| Złącza: | DisplayPort męski, HDMI męski |
|---|---|
| Typ: | DisplayPort - HDMI |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Ekranowanie: | Tak |
| Oplot: | Tak |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 30Hz |
| Materiał: | Aluminium, Miedź |
| Złącza: | HDMI męski, USB-C męski |
|---|---|
| Typ: | |
| Kolor: | Czarny |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Nie |
| Maksymalny obsługiwany format: | 4K 30Hz |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |