- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (1009)
Komputery i tablety (127)
Smartfony i zegarki (1)
Dom (1)
Outlet (1)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Kabel |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K |
| Typ kabla: | |
| 2.0 | |
| Długość [m]: | 7.5 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel optyczny HDMI |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K, 8K |
| Typ kabla: | |
| 2.1 | |
| Długość [m]: | 40 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel optyczny HDMI |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K, 8K |
| Typ kabla: | |
| 2.1 | |
| Długość [m]: | 60 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
| Rodzaj: | Kabel optyczny HDMI |
|---|---|
| Obsługiwany format: | 4K, 8K |
| Typ kabla: | |
| 2 | |
| Długość [m]: | 50 |
| Wtyk kątowy: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
229 zł
Sugerowana cena producenta:
44,90 zł
Zakres od A do G
| 55" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
2 999 zł
Zakres od A do G
| 55" LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
4 999 zł
Zakres od A do G
| 65" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 65" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| 65" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
6 299 zł