- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7148)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Karbonowa, 17" |
|---|---|
| 22 | |
| Campagnolo | |
| Campagnolo | |
| Opona typ: | 700 x 25 |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Karbonowy monokok |
| Rama: | Aluminiowa, 20" |
|---|---|
| 21 | |
| Shimano Tourney | |
| Shimano Tourney | |
| Opona typ: | 700 x 25c |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Stalowy |
Sugerowana cena producenta:
1 999,99 zł
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 22" |
|---|---|
| 21 | |
| Shimano Tourney | |
| Shimano Tourney | |
| Opona typ: | 700 x 40C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Brak |
| Waga [kg]: | 12.5 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Aluminiowa |
Sugerowana cena producenta:
2 499,99 zł
| 10 | |
| Brak | |
| MicroSHIFT | |
| Opona typ: | 700 x 38 |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Carbon |
| Waga [kg]: | 12.28 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Wzrost [cm]: | 180 - 193 |
| Tarczowy | |
| Tarczowy | |
| Stalowa | |
| Rozmiar: | L (180 - 193 cm) |
Sugerowana cena producenta:
1 999,99 zł
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 22" |
|---|---|
| 11 | |
| Brak | |
| Shimano GRX | |
| Opona typ: | 700 x 33 |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Aluminiowy |
| Waga [kg]: | 12.26 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Tarczowy hydrauliczny | |
| Tarczowy hydrauliczny | |
| Aluminiowa |
| Rama i rozmiar ramy: | Aluminiowa, 20" |
|---|---|
| 21 | |
| Shimano Tourney | |
| Shimano Tourney | |
| Opona typ: | 700 x 40C |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Brak |
| Waga [kg]: | 12.5 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Mechaniczny, Tarczowy | |
| Aluminiowa |
Sugerowana cena producenta:
2 499,99 zł