- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7121)
Fitness i sport (191)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 53 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych, Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarno-różowy |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na hulajnogę |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Szary |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na hulajnogę |
Sugerowana cena producenta:
79,99 zł
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na hulajnogę |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | PVC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Tak |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Materiał: | Eco skóra |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Moc światła [lm]: | 150, 1100 |
| Źródło światła: | LED |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
|---|---|
| Rama: | Stalowa |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne, Wodoodporny |
| Wentylacja: | Tak |
| Liczba pasażerów: | 1 |
| Nośność: | 40 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Nie |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na hulajnogę |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliuretan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon |
| Kolor dominujący: | Błękitny |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Wentylacja: | Nie |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie |
Sugerowana cena producenta:
79,99 zł
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Wentylacja: | Nie |
| Sezon: | Letni |