- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7148)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | In-mold |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | 47 |
|---|---|
| Typ: | SPD-SL |
| Kolor: | Granatowy |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Długość wkładki [cm]: | 30 |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | 46 |
|---|---|
| Typ: | SPD |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Gravel |
| Długość wkładki [cm]: | 29 - 29.5 |
| Sezon: | Letni |
| Dominujący kolor: | Błękitny |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| 14 | |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Waga [kg]: | 3.4 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do kierownicy, Do ramy |
| Tryby pracy: | Miganie, Stroboskopowe, Światło ciągłe |
| Moc światła [lm]: | 400 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Montaż: | Do kierownicy, Do ramy, Na plecaku |
| Tryby pracy: | Miganie, Stroboskopowe, Światło stałe |
| Moc światła [lm]: | 1000 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Zasilanie: | 2 x AAA |
| Rączka do prowadzenia: | Tak |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Rozmiar: | XL |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Typ roweru: | MTB |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 50 |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | 2+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Dzwonek: | Nie |
| Torba dla rodzica: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kierunek jazdy: | Przód |
| Regulacja wysokości rączki: | Tak |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Biało-czarno-czerwony |
| Montaż: | Do ramy, Do sztycy |
| Tryby pracy: | Impulsowe, Mocny, Stały |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Niebiesko-żółty |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Zasilanie: | 2 x AA |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | PVC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS, Nylon |
| MIPS: | Nie |