- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7148)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Beżowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 1 - 3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Kremowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 1 - 3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Rama: | Aluminiowa, 18" |
| Do 80 km | |
| Umiejscowienie silnika: | Centralny |
| Waga [kg]: | 26 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rozmiar: | XL (180 - 190 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Rama: | Aluminiowa, 21" |
| Waga [kg]: | 17 |
| Przeznaczony: | Dla kobiety |
| Rozmiar: | XXL (190 - 200 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-brązowy |
| Rama: | Aluminiowa, 23" |
| Waga [kg]: | 17.5 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Typ roweru: | Miejskie, Trekkingowe |
| Materiał: | Aluminium |
| Montaż: | Do ramy, Do widelca |
| Waga [g]: | 543 |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Nylonowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | In-mold |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | XL |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Spodnie |
| Typ roweru: | Rower |
| Materiał: | Poliester, Spandex |
| Długość: | Długie |
| Płeć: | Męska |
| Z wkładką: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Chwyty do kierownicy |
| Materiał: | Pianka EVA, Tworzywo sztuczne |
| Długość [mm]: | 128 |
| Liczba sztuk w zestawie: | 2 |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |