- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7165)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na hulajnogę |
| Waga [g]: | 440 |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS, Nylon |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na hulajnogę |
| Waga [g]: | 370 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| 21 | |
| Shimano Tourney | |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Opona typ: | 700 x 25c |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Stalowy |
Sugerowana cena producenta:
1 999,99 zł
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Zasilanie: | 2 x AA |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 56 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Zasilanie: | 2 x AA |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Zasilanie: | 2 x AA |
91,20 zł
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | 10 m+ |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kierunek jazdy: | Przód |
| Regulacja wysokości rączki: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
2 899 zł
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Polipropylen |
| Materiał wewnętrzny: | Pianka Eva z podszewką z siatki |
| Kolor dominujący: | Różowy |
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Wentylacja: | Nie |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Waga [g]: | 360 |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | PVC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Niebieski |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor dominujący: | Wielokolorowy |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Wentylacja: | Nie |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Męska |
| Materiał: | Elastan, Poliester |
| Waga [g]: | 30 |
| Typ: | Linka |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | Cynk, Stal, Tworzywo sztuczne |
| Waga [g]: | 180 |
| Długość [mm]: | 800 |
| Zamknięcie: | Klucz |
| Typ: | Ręczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium, Plastik |
| Waga [g]: | 130 |
| Długość [mm]: | 280 |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8 |
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Regulacja: | Od 44 do 48 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Różowy |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | PVC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Niebieski |
| Typ: | Przedni, Tylny |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Zestaw lampek rowerowych |
| Materiał: | ABS, Poliwęglan |
| Waga [g]: | 229 |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Tryby pracy: | Eco, Mocny, Średni |
| Moc światła [lm]: | 115 |
| Źródło światła: | LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Kolor: | Czerwony Rubin |
|---|---|
| Rodzaj: | Bidon |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Waga [g]: | 171 |
| Pojemność [ml]: | 750 |
| Termiczny: | Nie |