- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7191)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czerwony |
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Niebieski |
| Regulacja: | Od 56 do 60 cm |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 57 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 65 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 47 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | Pianka |
| Kolor dominujący: | Niebieski |
| Aktywność: | Deskorolka, Hulajnoga, Łyżworolki |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Kolor: | Khaki-czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 47 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Regulacja oparcia: | Nie |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Typ: | Elektryczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Długość [mm]: | 154 |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10.3 |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Typ roweru: | MTB |
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Montaż: | Do ramy, Do sztycy |
| Kompatybilność: | 28-29 |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Ręczna |
|---|---|
| Kolor: | Niebieski |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 5.5 |