- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7191)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | In-mold |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | In-mold |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | 49 |
|---|---|
| Typ: | SPD-SL |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Szosowe |
| Długość wkładki [cm]: | 31 |
| Materiał: | Nylon wzmocniony włóknem szklanym, Skóra syntetyczna, TPU |
| Sezon: | Letni |
| Typ: | Stojąca |
|---|---|
| Kolor: | Żółty |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop, Presta, Schrader |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 12 |
| Waga [g]: | 759 |
| Kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Waga [kg]: | 12.3 |
| Wiek: | 3+ |
| Materiał wykonania: | Metal, Pianka EVA, Plastik |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 50 |
| Pompowane koła: | Nie |
| Regulowane siedzisko: | Nie |
| Regulowana kierownica: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 51 do 55 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 57 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Tworzywo sztuczne |
| MIPS: | Nie |
| Dominujący kolor: | Błękitno-limonkowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Brak | |
| 12 | |
| Waga [kg]: | 8 |
Sugerowana cena producenta:
79 zł
Sugerowana cena producenta:
79 zł
| Rozmiar: | XXS |
|---|---|
| Typ: | Dla dzieci |
| Kolor dominujący: | Biało-czarno-niebieski |
| Typ roweru: | Dla dzieci |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Waga [g]: | 30 |
| Wentylacja: | Nie |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Szaro-czarny |
| Typ roweru: | MTB |
| Materiał: | Poliester |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Typ roweru: | Miejskie, MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Materiał: | Nylon, Spandex |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
79,99 zł
| Typ: | Folding lock, Składane |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Stal, Tworzywo sztuczne |
| Waga [g]: | 500 |
| Zamknięcie: | Klucz |