- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7191)
Fitness i sport (195)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rama: | Stalowa, 10" |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Waga [kg]: | 10.5 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat, 8 lat |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Waga [kg]: | 12.8 |
| Wiek: | 3 - 9 lat |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Regulowane siedzisko: | Tak |
| Regulowana kierownica: | Nie |
| Dominujący kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Waga [kg]: | 4 |
| Wiek: | 2 lata, 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 10 |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Polipropylen |
| Materiał wewnętrzny: | EVA, Poliester |
| Kolor dominujący: | Szary |
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Wentylacja: | Nie |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Waga [g]: | 150 |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.9 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Polipropylen |
| Materiał wewnętrzny: | Pianka Eva z podszewką z siatki |
| Kolor dominujący: | Żółty |
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Wentylacja: | Nie |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Waga [g]: | 360 |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Typ roweru: | Szosowe |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Waga [g]: | 30 |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | PVC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L (172 - 185 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Czarno-żółty |
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
| Wzrost [cm]: | 172 - 185 |
| Waga [kg]: | 24 |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Miętowo-zielony |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Waga [g]: | 65 |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 10 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Typ: | Mini |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 110 |
| Długość [mm]: | 300 |
| Manometr: | Nie |
| Kompatybilny wentyl: | Dunlop |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 8 |
| Rozmiar: | M/L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| Kolor: | Niebieski |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Paski mocujące na rzep |
| Typ: | Dla młodzieży |
| Materiał skorupy: | PE |
| Materiał wewnętrzny: | EVA |
| Kolor dominujący: | Czarno-miętowy |
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Regulacja: | Paski mocujące na rzep |
| Typ: | Dla młodzieży |
| Materiał skorupy: | PE |
| Materiał wewnętrzny: | EVA |
| Kolor dominujący: | Czarny |
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |