- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7267)
Fitness i sport (193)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 47 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 57 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M/L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 53 do 60 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Tak |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Maksymalny udźwig [kg]: | 5 |
| Pojemność [l]: | 2 |
| Kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 1 - 3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 1 - 3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 1 - 3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 1 - 3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Matowy czarny |
|---|---|
| Karbonowa | |
| 12 | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700 x 40 |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Brak |
| Waga [kg]: | 9.1 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| 28 |
| Kolor: | Matowy czarny |
|---|---|
| Karbonowa | |
| 12 | |
| Sram | |
| Opona typ: | 700 x 40 |
| Amortyzator/ Widelec przód typ: | Brak |
| Waga [kg]: | 9.1 |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| 28 |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Przednie, Tylne |
|---|---|
| Kolor: | Biały, Czerwony |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Montaż: | Do kierownicy, Do wspornika siodła |
| Tryby pracy: | Tryb dzienny Hyperflash, Tryb niski, Tryb wysoki |
| Moc światła [lm]: | 200 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |