- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7267)
Fitness i sport (193)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Antracytowy |
| Wentylacja: | Nie |
| Sezon: | Letni |
| Materiał: | Elastan, Poliamid, Poliester, Skóra syntetyczna |
| Rozmiar: | M/L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M/L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M/L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Regulacja: | Od 46 do 52 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Regulacja: | Od 46 do 52 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Miętowy |
| Wentylacja: | Tak |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych, Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Szaro-czerwony |
| Wentylacja: | Tak |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Różowo-turkusowy |
| Wentylacja: | Tak |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
|---|---|
| Wentylacja: | Tak |
| Nośność: | 45 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Nie |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Materiał: | Poliester |
| Kolor: | Czerwono-czarny |
|---|---|
| Wentylacja: | Tak |
| Liczba pasażerów: | 1 |
| Nośność: | 34 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Rodzaj: | Przyczepka rowerowa |
| Materiał: | Poliester |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Montaż: | Do tylnej części ramy, Do widelca |
| Rodzaj: | Przód, Tył |
| Kompatybilność: | 20-29 |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |