- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7121)
Fitness i sport (191)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 51 do 55 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Łańcuch |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Silikon, Stal hartowana, Stop cynku, Tworzywo sztuczne |
| Zamknięcie: | Odcisk palca |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Szaro-czarny |
| Materiał: | Poliester |
| Typ roweru: | MTB |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Wzrost [cm]: | 85 - 100 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| 12 | |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Wiek: | 3 - 5 lat |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
| Pompowane koła: | Nie |
| Regulowane siedzisko: | Tak |
| Regulowana kierownica: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Akcesorium do jeździków |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Rodzaj: | Komin |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Wodoodporna: | Nie |
| Dominujący kolor: | Czarny |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 57 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | ABS, PC |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 80 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | ABS, PC |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Miganie, Stały |
| Moc światła [lm]: | 60 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Kolor: | Czerwono-Czarny |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 27 |
| Rączka do prowadzenia: | Tak |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 50 |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Wiek: | 6 lat, 7 lat, 8 lat |
| 20 | |
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Regulacja: | Od 44 do 48 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | PVC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Wiek: | 10 m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 20 |
| Dzwonek: | Nie |
| Torba dla rodzica: | Tak |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kierunek jazdy: | Przód |
| Regulacja wysokości rączki: | Tak |
| Kolor: | Zielono-biały |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |