- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7108)
Fitness i sport (197)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | XL |
|---|---|
| Regulacja: | Od 61 do 64 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS, Nylon |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 56 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | 44 |
|---|---|
| Typ: | Platformowe |
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Miejskie, Teren, Trekkingowe |
| Długość wkładki [cm]: | 28 |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Nylon, Styropian (EPS) |
| MIPS: | Nie |
| Dominujący kolor: | Biało-beżowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Wzrost [cm]: | 120 - 135 |
| Wiek: | 10 lat, 6 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat |
| 20 | |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na hulajnogę |
| Dominujący kolor: | Biało-złoty |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Wzrost [cm]: | 95 - 110 |
| Wiek: | 3 lata, 4 lata, 5 lat |
| 14 | |
| Dominujący kolor: | Fioletowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| 16 | |
Sugerowana cena producenta:
1 699 zł
| Kolor: | Żółto-czarny |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 2.5 - 5 |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Akcesorium do jeździków |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rodzaj: | Akcesorium do jeździków |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Nie |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Tak |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Wiek: | 5 lat, 6 lat, 7 lat, 8 lat, 9 lat |
| 16 | |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Kolor: | Szaro-czarny |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Wiek: | 12 m+ |
| Dzwonek: | Tak |
| Torba dla rodzica: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Tak |
| Kierunek jazdy: | Przód/Tył |
| Regulacja wysokości rączki: | Tak |
| Rozmiar: | M (165 - 174 cm) |
|---|---|
| Kolor: | Brązowo-czarny |
| Przeznaczony: | Dla mężczyzny |
| Wzrost [cm]: | 165 - 174 |
| 28 | |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 18 m+ |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
149,15 zł
| Dominujący kolor: | Zielony |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Wzrost [cm]: | 100 - 120 |
| Wiek: | 4 lata, 5 lat, 6 lat |
| 16 | |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na hulajnogę |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Polipropylen |
| Materiał wewnętrzny: | Mesh, Nylon, Pianka |
| Kolor dominujący: | Niebieski |
| Aktywność: | Hulajnoga, Rower, Skating |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Wentylacja: | Tak |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |