- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7108)
Fitness i sport (197)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Od 45 do 50 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 50 do 55 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 52 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Żółty |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 50 |
| Pompowane koła: | Tak |
| Regulowane siedzisko: | Tak |
| Regulowana kierownica: | Nie |
| Waga [kg]: | 14 |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Dzwonek: | Nie |
| Torba dla rodzica: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Tak |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Dominujący kolor: | Różowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 2.5 |
| Przeznaczony: | Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 12 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 58 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 30 |
| Pompowane koła: | Nie |
| Regulowane siedzisko: | Tak |
| Regulowana kierownica: | Nie |
| Waga [kg]: | 6.05 |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Typ: | Dla dorosłych |
| Kolor dominujący: | Błękitno-biały |
| Typ roweru: | Crossowy, Gravel, Szosowe |
| Wentylacja: | Tak |
| Sezon: | Letni |
| Płeć: | Damska |
| Dominujący kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 10 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 3+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 35 |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Przeznaczony: | Dla chłopca |
| Dominujący kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Drewniana | |
| Rozmiar opon [cal]: | 9 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Nie |
| Dominujący kolor: | Miętowy |
|---|---|
| Waga [kg]: | 4 |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Stalowa | |
| Rozmiar opon [cal]: | 10 |
| Regulacja wysokości siodełka: | Tak |
| Tak |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 20 |
| Dzwonek: | Nie |
| Torba dla rodzica: | Nie |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Jeździk |
| Rączka do prowadzenia: | Nie |
| Efekty dźwiękowe: | Tak |
| Funkcja światła: | Nie |
| Przedział wiekowy: | 12 m+ |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 25 |
| Uchwyt na kubek: | Nie |
| Przeznaczony: | Dla chłopca, Dla dziewczynki |