- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (1)
Smartfony i zegarki (1)
Rowery i hulajnogi (7116)
Fitness i sport (193)
Warsztat i ogród (1)
Książki, muzyka, film (4)
Motoryzacja (13)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rozmiar: | M/L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 55 do 59 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Paski mocujące na rzep |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Polipropylen |
| Materiał wewnętrzny: | Mesh |
| Kolor dominujący: | Fioletowy |
| Aktywność: | Rower, Skating |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Rozmiar: | S/M |
|---|---|
| Regulacja: | Od 51 do 54 cm |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | PC |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 62 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na hulajnogę |
| Daszek: | Nie |
| Lampka: | Nie |
| Rozmiar: | Uniwersalny |
|---|---|
| Regulacja: | Od 54 do 61 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | XS |
|---|---|
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dzieci |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor dominujący: | Niebieski |
| Aktywność: | Rower |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | Tak |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał wewnętrzny: | EPS, Poliester |
| Kolor dominujący: | Biały |
| Aktywność: | Rower, Skating |
| Wyściółka: | Tak |
| Zastosowanie: | Na kolana, Na łokcie, Na nadgarstki |
| Rodzaj: | Zestaw ochraniaczy |
| Rozmiar: | L |
|---|---|
| Regulacja: | Od 58 do 60 cm |
| Typ: | Dla dorosłych |
| Materiał skorupy: | ABS |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | SOS, Światło ciągłe, Tryb oszczędzania baterii |
| Moc światła [lm]: | 1500 |
| Źródło światła: | Dioda LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Przednie |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Rodzaj: | Lampka rowerowa |
| Montaż: | Do kierownicy |
| Tryby pracy: | Mocny, Pulsacyjny, Słaby, Średni |
| Moc światła [lm]: | 300 |
| Źródło światła: | SMD LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ: | Pompka elektryczna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Kompozyt |
| Manometr: | Tak |
| Kompatybilny wentyl: | Uniwersalny |
| Maksymalne ciśnienie [bar]: | 10 |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | 48-52 cm |
| Typ: | MV6-2 Hearts |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | 52-56 cm |
| Typ: | Shimmer |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | 48-52 cm |
| Typ: | KS07 APPER |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | 52-56 cm |
| Typ: | KS07 APPER |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | 52-56 cm |
| Typ: | KS07 APPER |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | S |
|---|---|
| Regulacja: | 48-52 cm |
| Typ: | MV6-2 Pony |
| Materiał skorupy: | PCV |
| Materiał wewnętrzny: | EPS |
| MIPS: | Nie |
| Rozmiar: | M |
|---|---|
| Regulacja: | Pokrętło |
| Typ: | Rowerowy |
| Materiał skorupy: | Poliwęglan |
| Materiał wewnętrzny: | Polistyren EPS |
| MIPS: | Nie |