- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (94)
AGD do zabudowy (2)
AGD małe (28)
Komputery i tablety (52)
Smartfony i zegarki (150)
Foto i kamery (4)
Gaming (56)
Rowery i hulajnogi (15)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
69,00 zł
49,00 zł
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.1 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | Fast Charge |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Waga [g]: | 200 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.1 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | Fast Charge |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Tak |
| Waga [g]: | 200 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.4 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | AFC Adaptive Fast Charge,Power Delivery,Quick Charge |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Nie |
| Waga [g]: | 230 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Pojemność nominalna [mAh]: | |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.4 |
| Liczba portów wyjściowych [szt]: | 2 |
| Funkcje ładowania: | AFC Adaptive Fast Charge,Power Delivery,Quick Charge |
| Materiał wykonania: | Tworzywo sztuczne |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Kabel w zestawie: | Nie |
| Waga [g]: | 230 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core i5-14400F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 3.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Intel Core Ultra 7-265KF | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9700X | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 7 9800X3D | |
| Pamięć RAM: | 64 GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 2000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Zintegrowany układ graficzny: | Intel Graphics |
| Intel Core Ultra 7-265KF | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 5600 MHz |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 5.0 x4 |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
|---|---|
| Intel Core Ultra 7-265KF | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5 |
| Dysk SSD: | 1000 GB PCIe NVMe 4.0 x4 |
| Windows 11 Home |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Model telefonu: | Note 50, Note 50 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Antystatyczna powierzchnia, Łatwy montaż, Listki Dust-Fix, Listki pozycjonujące Fit-In... |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Marka telefonu: | Infinix |
| Model telefonu: | Note 40 Pro |
| Materiał: | Skóra syntetyczna, TPU |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Model telefonu: | Note 50, Note 50 Pro |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.39 mm grubości, Antystatyczna powierzchnia, Łatwy montaż, Niepękająca struktura, Oleofobowa powłoka... |
Sugerowana cena producenta:
39,90 zł
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Model telefonu: | Note 40 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.16 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Precyzyjne dopasowanie, Skutecznie pochłaniania wstrząsy... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Marka telefonu: | |
| Model telefonu: | Note 60 |
| Zastosowanie: | |
| Cechy dodatkowe: | 0.3 mm grubości, Chroni przed zarysowaniami i uszkodzeniem, Łatwy montaż, Precyzyjne dopasowanie, Twardość 7H... |