- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (237)
Komputery i tablety (150)
Gaming (4)
Książki, muzyka, film (60)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Kolor: | Srebrno-brązowy |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, MP3, WAV |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Brązowo-srebrny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | Tak |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
339 zł
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD Audio, CD-R/RW |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 50 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | Tak |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 60 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Nie |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | Bluetooth, Ethernet, HDMI, Mini Jack 3.5 mm, USB-C, Wi-Fi |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | Ethernet, HDMI, Mini Jack 3.5 mm, RS232, USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Nie |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Jasnoszary |
Sugerowana cena producenta:
949 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD Audio, CD-R/RW |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 43 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | Tak |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | DAB+, FM |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB, USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD Audio, CD-R/RW |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 30 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |