- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (251)
Komputery i tablety (149)
Gaming (4)
Książki, muzyka, film (63)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Operator: | |
| Kwota doładowania: | 5 zł |
| Nośnik: | Kod elektroniczny |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 4096 x 2160 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | Tak |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 30 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 640 x 480 |
| Interfejs: | Mini Jack 3.5 mm, USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 640 x 480 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Zasilanie: | USB |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Radio: | , , , |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Radio: | |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Radio: | , |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Radio: | |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Kolor obudowy: | Kremowy |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Radio: | , |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Rodzaj: | Stacjonarne |
|---|---|
| Cyfrowe | |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Kolor obudowy: | Drewno |
| Rodzaj: | Stacjonarne |
|---|---|
| Cyfrowe DAB, Cyfrowe DAB+, Internetowe | |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Zakres od A do G
| Tak | |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| 98" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, TCL Game Master |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| 85" QD-Mini LED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung NEO QLED |
| Kolor obudowy: | Czarno-szary |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Zasilanie: | 220 - 240 V 50/60 Hz |
| 77" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Samsung OLED |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Zasilanie: | 220 - 240 V 50/60 Hz |
| 65" OLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Samsung OLED |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Zasilanie: | 100-240V; 50-60Hz |
| 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Hisense VIDAA |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Samsung QLED |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| 43" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, TCL Game Master |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Zasilanie: | 110-240V; 50-60Hz |
| 65" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Hisense VIDAA |
| Kolor obudowy: | Ciemnoszary |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| 75" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Sony Bravia XR |
| Kolor obudowy: | Ciemnosrebrny |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Zasilanie: | 100-240V; 50-60Hz |
| 55" MINILED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Hisense VIDAA |
| Kolor obudowy: | Czarny |
Zakres od A do G
| Tak | |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| 32" LED, Full HD, 1920 x 1080px | |
| Funkcje: | Wi-Fi, Bluetooth, Nagrywanie na USB |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Tak | |
| Zasilanie: | 220-240V; 50Hz |
| 65" QLED, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth, Nagrywanie na USB, Sony Bravia XR |
| Kolor obudowy: | Ciemnosrebrny |
Zakres od A do G
| Autor: | Rachel Brian |
|---|---|
| Język wydania: | Polski |
| Seria: | brak |
| Tematyka: | Bajka |
| Liczba stron: | 64 |
| Przedział wiekowy: | 9+ |
| Okładka: | Twarda |