- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (251)
Komputery i tablety (149)
Gaming (4)
Książki, muzyka, film (63)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB |
| Kolor: | Czarny |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 2592 x 1944 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Zasilanie: | USB |
| Rozdzielczość: | 1080 x 1440 |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
|---|---|
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 4096 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Nie |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |
Sugerowana cena producenta:
629 zł
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 640 x 480 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Nie |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Zasilanie: | USB |
Sugerowana cena producenta:
2 579 zł
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |
Sugerowana cena producenta:
279 zł
| Radio: | , , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB, DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Złącza: | AUX, Jack 3.5 mm |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | Radio internetowe |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Złącza: | USB-A, USB-C |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Radio: | , , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Złącza: | DAB/FM, Ethernet, Line Out, Optyczne, USB-A |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Radio: | , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Złącza: | DAB/FM, Line Out, Optyczne, USB-A |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Radio: | , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Złącza: | DAB/FM, Line Out, Optyczne, USB-A |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Złącza: | AUX, Jack 3.5 mm, USB |
| Kolor obudowy: | Drewno |
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Złącza: | AUX, Jack 3.5 mm, USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Radio: | , , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM, Radio internetowe |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Złącza: | Jack 3.5 mm, USB |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Radio: | |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Złącza: | AUX, Jack 3.5 mm, USB |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Radio: | , , |
|---|---|
| Zakresy fal radiowych: | DAB+, FM, Radio internetowe |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: | |
| Złącza: | Jack 3.5 mm, USB |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 220-240V; 50Hz |
|---|---|
| 32" LED, HD Ready, 1366 x 768px | |
| Tak | |
| System: | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| Kolor obudowy: | Czarny |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
| Typ sensora: | CMOS |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie: | USB |