- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (251)
Komputery i tablety (149)
Gaming (4)
Książki, muzyka, film (63)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Odtwarzacz płyt: | CD, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 70 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | Cyfrowe, DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Odtwarzacz płyt: | CD, MP3 |
|---|---|
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 15 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | Cyfrowe, DAB+, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Kolor: | Biały |
Sugerowana cena producenta:
1 100 zł
| Radio: | , , |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Złącza: | DC |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: |
| Radio: | , |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Złącza: | AUX, USB-A |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: |
Sugerowana cena producenta:
499 zł
| Radio: | , , , |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Złącza: | AUX, Jack 3.5 mm |
| Dźwięk: | Stereo |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: |
| Radio: | |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Złącza: | AUX, Jack 3.5 mm |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: |
| Radio: | |
|---|---|
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Złącza: | AUX, Jack 3.5 mm |
| Dźwięk: | Mono |
| Zasilanie: | |
| Alarm (budzik): | Tak |
| Rodzaj: |
| Rodzaj: | Program antywirusowy |
|---|---|
| Wersja językowa: | Polska |
| Liczba stanowisk: | 3 |
| Liczba użytkowników: | 1 |
| Nośnik: | Kod elektroniczny |
| Rodzaj: | Program antywirusowy |
|---|---|
| Wersja językowa: | Polska |
| Liczba stanowisk: | 10 |
| Liczba użytkowników: | 1 |
| Nośnik: | Kod elektroniczny |
| Rodzaj: | Program antywirusowy |
|---|---|
| Wersja językowa: | Polska |
| Liczba stanowisk: | 1 |
| Liczba użytkowników: | 1 |
| Nośnik: | Kod elektroniczny |
| Rodzaj: | Program antywirusowy |
|---|---|
| Wersja językowa: | Polska |
| Liczba stanowisk: | 1 |
| Liczba użytkowników: | 1 |
| Nośnik: | Kod elektroniczny |
| Rodzaj: | Program antywirusowy |
|---|---|
| Wersja językowa: | Polska |
| Liczba stanowisk: | 3 |
| Liczba użytkowników: | 1 |
| Nośnik: | Kod elektroniczny |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
209 zł
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Niebiesko-czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3824 x 2160 |
| Interfejs: | USB, USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
189 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Zasilanie: | USB |
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 640 x 480 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Nie |