- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (251)
Komputery i tablety (149)
Gaming (4)
Książki, muzyka, film (63)
Outlet (2)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kategoria: | |
|---|---|
| Przepustowość: | |
| Długość [m]: | |
| Kształt kabla: | Płaski |
| Oplot: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
350 zł
| Kolor: | Czarno-zielony |
|---|---|
| Zastosowanie: | Cięcie przewodów, Usuwanie izolacji przewodów, Zaciskanie wtyków sieciowych, Zaciskanie wtyków telefonicznych |
| Rodzaje obsługiwanych wtyków: | RJ11 (6P2C), RJ12 (6P6C), RJ45 (8P8C) |
| Tester kabli: | Nie |
| 8 | |
| Złącza: | RJ-45 10/100/1000 Mbps x 8 szt. |
| Gigabit Ethernet | |
| Tak | |
| Easy Smart Configuration Utility | |
| Kolor: | Czarny |
| Złącze USB: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
286 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD-R/RW |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 65 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | AAC, DSD, FLAC, MP3, WAV, WMA |
| Radio: | AM, DAB, DAB+, FM, Internetowe |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
244 zł
| Kolor: | Orzechowy |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 70 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | Cyfrowe, DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
2 800 zł
| Złącza: | AUX, DC, Jack 3.5 mm |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Magnetofon: | Nie |
| Radio: | , , , |
| Odtwarzacz CD: | Nie |
| Pilot: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
386 zł
Sugerowana cena producenta:
1 309 zł
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 30 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 100 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
1 807,85 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ sensora: | CMOS |
| Rozdzielczość: | 4096 x 2160 |
| Interfejs: | Bluetooth, Ethernet, HDMI, USB, USB-C, Wi-Fi |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Typ tunera: | Cyfrowy |
| Wi-Fi: | Tak |
| Złącze USB: | Tak |
| Wymiar (szer. x wys. x głęb.) [mm]: | 430 x 70 x 300 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 30 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 15 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 30 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Kolor: | Grafitowy |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 14 |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R/RW, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 2 x 15 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
3 123,95 zł
| Kolor: | Antracyt |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 70 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | Cyfrowe, DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
2 800 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Odtwarzacz płyt: | CD, CD-R, CD-RW, MP3 |
| Magnetofon: | Nie |
| Tak | |
| Moc znamionowa RMS: | 10 W |
| Standardy odtwarzania dźwięku: | MP3 |
| Radio: | DAB+, FM, Internetowe, Tuner z RDS |
| Wyłącznik czasowy (sleep timer): | Tak |
| Tak | |
| Złącze USB: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
950 zł