- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (118)
AGD małe (43)
Komputery i tablety (29)
Smartfony i zegarki (2632)
Foto i kamery (2)
Gaming (29)
Rowery i hulajnogi (11)
Fitness i sport (10)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| 512 | |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
| iOS 15 | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Nano SIM + eSIM |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Mikrofibra, Silikon |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro Max |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 Pro Max |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Plus |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 14 |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro Max |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 16 |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 14 |
| 5.4", 2340 x 1080px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
| iOS 15 | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| iOS 18 | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Nano SIM + eSIM |
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
| iOS 15 | |
| Tak |
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| iOS 18 | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Nano SIM + eSIM |
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| iOS 18 | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Nano SIM + eSIM |
| 6.1", 2556 x 1179px, OLED, Super Retina XDR | |
| 256 | |
| Apple A16 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| iOS 17 | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 256 GB |
| Nano SIM + eSIM |
| 6.7", 2796 x 1290px, Super Retina XDR | |
| 512 | |
| Apple A17 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| iOS 17 | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 512 GB |
| Nano SIM + eSIM |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| 6.7", 2796 x 1290px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A18, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx + 12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| iOS 18 | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Nano SIM + eSIM |
Zakres od A do G
| 6.5", 2736 x 1260px, Super Retina XDR, OLED | |
| Apple A19 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 48 Mpx, Przedni 18 Mpx |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 6.0, USB typ C |
Zakres od A do G
| Dominujący kolor: | |
|---|---|
| Typ: | , |
| Materiał: | Poliwęglan, TPU |
| Marka telefonu: | Apple |
| Seria telefonu: | iPhone |
| Model telefonu: | iPhone 15 Pro |
| 6.1", 2532 x 1170px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 3x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.0, Złącze Lightning |
| iOS 15 | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Tak |
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, Złącze Lightning |
| iOS 16 | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| 6.7", 2778 x 1284px, OLED, Super Retina XDR | |
| 128 | |
| Apple A15 Bionic, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, Złącze Lightning |
| iOS 16 | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Kolor: | Szaro-niebieski |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Dla graczy: | Tak |
| 6.1", 2556 x 1179px, Super Retina XDR, OLED | |
| 128 | |
| Apple A17 Pro, Sześciordzeniowy | |
| Aparat: | Tylny 2x12 Mpx + 48 Mpx, Przedni 12 Mpx |
| , Nano SIM | |
| Komunikacja: | 5G, Wi-Fi, NFC, Bluetooth 5.3, USB typ C |
| iOS 17 | |
| Pamięć RAM/Wewnętrzna: | 128 GB |
| Nano SIM + eSIM |