- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (20)
AGD (3)
AGD małe (117)
Komputery i tablety (355)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (4428)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ sensora: | CCD |
|---|---|
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 |
| Interfejs: | USB |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Kamera: | 1920 x 1080 px |
Sugerowana cena producenta:
509 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Dedykowany model: | BetaFPV Beta65S, BetaFPV Beta85 Pro 2, BetaFPV HX100SE, BetaFPV Meteor65 |
| Kolor: | Czerwony |
|---|---|
| Dedykowany model: | Seek Thermal Nano |
| Przeznaczenie: | Kamera |
| Zawartość zestawu: | Obiektyw |
Sugerowana cena producenta:
32,90 zł
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Typ: | |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 36 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| Kolor: | Szaro-czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Typ: | |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 19 |
| Rozdzielczość filmów: | 3840 x 2880 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Typ: | |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 23 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Typ: | |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 45 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Typ: | |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 34 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Dron |
| Typ: | |
| Przewidywany czas lotu do [min]: | 23 |
| Rozdzielczość filmów: | 4K (3840 x 2160) |