- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (21)
AGD (3)
AGD małe (116)
Komputery i tablety (356)
Smartfony i zegarki (62)
Foto i kamery (4428)
Gaming (14)
Rowery i hulajnogi (4)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 480 x 272 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Funkcje dodatkowe: | 5 kołysanek, Funkcja Zoom, Lampka nocna, Możliwość montażu na ścianie, Szeroki kąt widzenia, Tryb nocny |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Seria: | |
| Wiek: | 6+ |
| Funkcje dodatkowe: | Odtwarzacz MP3, Robienie zdjęć i nagrywanie filmów, Rozdzielczość wideo 1080p, Zabawne filtry i efekty specjalne... |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | Nieograniczona |
| Rozdzielczość: | 2K, HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja noktowizora, Łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Monitorowanie wilgotności... |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Funkcje: | Automatyczne nagrywanie wideo z rejsu całego domu, Dwukierunkowa komunikacja audio, Funkcja Wi-Fi |
| Rodzaj: | Inteligentny robot do monitoringu |
| Kompatybilność: | Rola PetPal |
| Możliwość sterowania aplikacją: | Tak |
| Wyposażenie: | 1 x robot z kamerą, Stacja ładowania |
| Typ: | Cyfrowy, Endoskopowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na końcówki, 3 x narzędzia do badania nosa, gardła i zębów, Chwytak do uszu... |
| Czas pracy na jednym naładowaniu: | 30 min |
| Funkcje dodatkowe: | Antypoślizgowa struktura obudowy, Kamera endoskopowa z aplikacją mobilną, Żyroskop |
| Zastosowanie: | Inspekcja przewodu słuchowego i błony bębenkowej, Precyzyjne i delikatne usuwanie woskowiny |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 480 x 272 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik dźwięku, Czujnik ruchu, Funkcja kołysanek, Funkcja Zoom, Lampka nocna... |
| Typ: | Cyfrowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Wyposażenie: | 6 x końcówka do uszu, Instrukcja obsługi w języku polskim, Kabel zasilający, Karta gwarancyjna... |
| Czas pracy na jednym naładowaniu: | 45 min |
| Funkcje dodatkowe: | 3-osiowy żyroskop, Sterowanie jednym przyciskiem |
| Zastosowanie: | Do monitorowania stanu przewodu słuchowego, Do precyzyjnego czyszczenia uszu |
| Typ: | Analogowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 480 x 272 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 260 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik światła, Funkcja interkomu, Funkcja Vox, Tryb nocny |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 320 x 240 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 50 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 250 |
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Rodzaj: | Niania elektroniczna |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja noktowizora, Funkcja Vox, Odtwarzanie kołysanek |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Rodzaj: | Niania elektroniczna |
| Funkcje dodatkowe: | Możliwość montażu na ścianie, Nagrywanie wideo, Tryb nocny, Zdalne sterowanie kamerą |
| Długość przewodu kamery [m]: | 10 |
|---|---|
| Średnica kamery [mm]: | 5.5 |
| Ilość obiektywów: | 1 |
| Rozdzielczość obrazu: | , |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna latarnia... |
|---|---|
| Rodzaj: | Robot sprzątający |
| Wyposażenie: | 1 x worek na kurz, 1 x zbiornik na brudną wodę, 1 x zbiornik na czystą wodę, Filtr, Przewód zasilający... |
| Funkcje dodatkowe: | Alexa, Aplikacja Ecovacs Home, Automatyczne dozowanie środka czyszczącego... |
| 158 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 186 |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik poziomu wilgotności, Czujnik temperatury, Funkcja noktowizora, Lampka nocna, Nagrywanie na kartę pamięci... |
| Zasilanie: | DC 12/24V |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Naklejka Nextbase, Narzędzie do podważania, Ściereczka czyszcząca, Uchwyt |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent parkowania, Bluetooth, |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| 145 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak |
| Zasilanie: | DC 5V (USB-C) |
|---|---|
| Wyposażenie: | 2 uchwyty montażowe, Kabel tylnej kamery o długości 6m, Kabel USB, Kamera tylna, Klipsy do montażu... |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja HDR, , Ochrona akumulatora przed rozładowaniem, Timelapse, Tryb Low-bitrate, |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 3.2 |
| 140, 150 | |
| Nie | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, USB Typu C |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak |
| Zasilanie: | Kondensator |
|---|---|
| Wyposażenie: | 4x Uchwyt do mocowania kamery na lusterku, Kabel tylnej kamery o długości 6.5m, Kabel tylnej kamery o długości 6m... |
| Funkcje dodatkowe: | Asystent parkowania, Automatyczna ochrona nagranych plików, Automatycznego dostosowania czułości do natężenia światła... |
| Maksymalna rozdzielczość nagrywania filmów: | |
| Przekątna ekranu LCD [cal]: | 11.26 |
| 150, 170 | |
| Tak | |
| Komunikacja: | Wi-Fi, GPS, miniUSB |
| Stabilizacja obrazu: | Nie |
| Tak |
| Typ: | Wideootoskop |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na końcówki, 3 x wacik, 9 x końcówka douszna, Instrukcja w języku polskim, Kabel USB do ładowania... |
| Czas pracy na jednym naładowaniu: | 90 minut |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Wi-Fi, Kamera otoskopowa o średnicy 3.1 mm, Obraz na żywo, Usuwanie woskowiny, Wodoodporność, Żyroskop |
| Zastosowanie: | Do jamy ustnej, Do nosa, Do uszu |
| Typ: | Endoskopowy |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Rodzaj: | Otoskop |
| Wyposażenie: | 1 x pojemnik na końcówki, 10 x wacik, 12 x końcówka douszna, Kabel zasilający, Podstawa, Szczoteczka do czyszczenia |
| Czas pracy na jednym naładowaniu: | 60 |
| Funkcje dodatkowe: | Funkcja Wi-Fi, Kamera endoskopowa z aplikacją mobilną, System kontroli temperatury, Żyroskop |
| Zastosowanie: | Do uszu |
| Typ: | Termowizja |
|---|---|
| Zasilanie: | |
| Rodzaj: | Kamera termowizyjna |
| Typ interfejsu: | |
| Wyświetlacz LCD: | Tak |
| Współpraca z aplikacją mobilną: | Nie |
| Typ ogniskowej: | Stałoogniskowy |
| Czułość cieplna [mK]: |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | 1 |
| Rozdzielczość: | 2K |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 8 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Funkcje dodatkowe: | 128-bitowe szyfrowanie AES, Adaptacyjne światło nocne, Czujnik poziomu wilgotności, Czujnik temperatury... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Seria: | |
| Wiek: | 5+ |
| Funkcje dodatkowe: | 5 gier, Dyktafon, Karta pamięci o pojemności 8 GB, Krokomierz, Latarka, Odtwarzacz MP3 |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | Nieograniczona |
| Rozdzielczość: | Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik ruchu, Funkcja noktowizora, Łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Monitorowanie snu, Monitorowanie tętna... |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Akumulatorowo-sieciowe |
| Liczba odbiorników: | Nieograniczona |
| Rozdzielczość: | Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Czujnik oddechu, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Funkcje dodatkowe: | Czujnik ruchu, Funkcja noktowizora, Łączność bezprzewodowa Wi-Fi, Monitorowanie snu, Monitorowanie tętna... |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Seria: | |
| Wiek: | 5+ |
| Funkcje dodatkowe: | 5 gier, Dyktafon, Karta pamięci o pojemności 8 GB, Krokomierz, Latarka, Odtwarzacz MP3 |
| Typ: | Cyfrowa |
|---|---|
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Liczba odbiorników: | Nieograniczona |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja Lionelo Smart, Cyfrowa transmisja danych, Czujnik dźwięku, Czujnik poziomu wilgotności, Czujnik ruchu... |