- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (19)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (27)
Smartfony i zegarki (10)
Foto i kamery (29)
Gaming (748)
Fitness i sport (2)
Dom (27)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zastosowanie: | , , , |
|---|---|
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Tak | |
| Rodzaj: | Kontroler |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Interfejs: | SATA |
| Sterowanie podświetleniem: | Nie |
| Sterowanie prędkością obrotów: | Tak |
| Złącza: | PWN, Złącze wentylatora 4-PIN - 10 szt. |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Kontroler |
| Kompatybilność: | Unitree Go2 |
| Zastosowanie: | Zdalne sterowanie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Gniazda wejściowe: | USB-B |
| Gniazda wyjściowe: | 2 x RCA |
| Wejście mikrofonowe: | Nie |
| Wyjście słuchawkowe: | Nie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Gniazda wejściowe: | RCA, USB, XLR |
| Gniazda wyjściowe: | Jack 3.5 mm, Jack 6.3 mm, RCA, TRS, XLR |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Gniazda wejściowe: | 8 x RCA, Jack 6.3 mm, Kombi XLR/TRS, USB-B, USB-C |
| Gniazda wyjściowe: | 2 x jack 6.3 mm, 2 x RCA, 2 x wyjście słuchawkowe, 2 x XLR |
| Wejście mikrofonowe: | Tak |
| Wyjście słuchawkowe: | Tak |