- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
Warsztat i ogród (795)
Zabawki i LEGO (13)
Motoryzacja (1)
Outlet (14)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| 2000 | |
| Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu [min]: | 150 - 170 |
| 400 | |
| Tak | |
| Aplikacja do sterowania: | MOVAHome |
| 330 | |
| Waga [kg]: | 9.4 |
| Elementy tnące: | Nóż/noże, Żyłka |
| 25 - 65 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| 410 | |
| 79.6 | |
| Waga [kg]: | 18 |
| Typ silnika: | Czterosuwowy, OHV górnozaworowy |
| Indywidualna (3-stopniowa) | |
| 20 - 60 |
| 330 | |
| Waga [kg]: | 9.7 |
| Elementy tnące: | Ostrza |
| 25 - 75 | |
| Indukcyjny (Bezszczotkowy) | |
| Kompatybilność seria: | Dedra SAS+ALL 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Czas ładowania [min]: | 79 |
|---|---|
| 320 | |
| Waga [kg]: | 9.4 |
| Elementy tnące: | Nóż/noże |
| 30 - 60 | |
| Szczotkowy | |
| Kompatybilność seria: | Power For All 18V, Bosch Power For All 18V |