- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD małe (3)
Warsztat i ogród (85)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Sugerowana cena producenta:
99 zł
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 270 |
| Koła transportowe: | Nie |
| Wykonanie: | Polipropylen |
| Typ: | Pojemnik na odpady |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 219 |
| Koła transportowe: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Pojemnik na odpady |
Sugerowana cena producenta:
179 zł
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 175 |
| Koła transportowe: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Pojemnik na odpady |
Sugerowana cena producenta:
149 zł
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 56 |
| Koła transportowe: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Pojemnik na odpady |
Sugerowana cena producenta:
89 zł
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 172 |
| Koła transportowe: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Pojemnik na odpady |
Sugerowana cena producenta:
139 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 170 |
| Koła transportowe: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Pojemnik na odpady |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 85 |
| Koła transportowe: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Pojemnik na odpady |
| Kolor: | Czarno-pomarańczowy |
|---|---|
| Pojemność [l]: | 73 |
| Koła transportowe: | Nie |
| Wykonanie: | Tworzywo sztuczne |
| Typ: | Pojemnik na odpady |
Sugerowana cena producenta:
109 zł
| Rodzaj: | Fotel wiszący wolnostojący |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Brązowy|inny kolor |
| Rozmiar po zmontowaniu [cm]: | 92 cm x 109 cm x 63 cm |
| Składany: | Nie |
| Regulacja: | Nie |
| Rodzaj: | Fotel wiszący wolnostojący |
|---|---|
| Długość całkowita [cm]: | 76 |
| Kolor kosza: | Beżowy |
| Kolor poduszek: | Szaro-beżowy |
| Kolor stelażu: | Odcienie beżu |
| Liczba siedzisk: | 1 |
| Materiał wykonania konstrukcji: | Stal |
| Materiał wykonania siedziska: | Technorattan |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 150 |
| Rodzaj: | Fotel wiszący wolnostojący |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Szary |
| Rozmiar po zmontowaniu [cm]: | 92 cm x 109 cm x 63 cm |
| Składany: | Nie |
| Regulacja: | Nie |
| Rodzaj: | Dmuchany plac zabaw dla dzieci |
|---|---|
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Materiał wykonania: | PVC |
| Maksymalne obciążenie [kg]: | 135 |
| Wymiary [cm]: | 325 cm x 200 cm x 340 cm |