- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD do zabudowy (3)
AGD małe (9)
Komputery i tablety (7)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (56)
Rowery i hulajnogi (825)
Fitness i sport (18)
Dom (63)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rama: | Aluminiowa, 19" |
|---|---|
| 28 | |
| Do 100 km | |
| Umiejscowienie silnika: | Centralny |
| Kolor: | Szary |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Montaż: | Do kierownicy, Do wspornika siodła |
| Tryby pracy: | Stały, Zmienny |
| Moc światła [lm]: | 7, 80 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [g]: | 40 |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Typ roweru: | Miejskie, MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Rozmiar: | 39 - 41 |
| Płeć: | Męska |
| Długość: | Średnie |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Typ roweru: | Miejskie, MTB, Szosowe, Trekkingowe |
| Rozmiar: | 36 - 38 |
| Płeć: | Męska |
| Długość: | Długie |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Typ: | Dla dzieci |
| Rozmiar: | XS |
| Płeć: | Damska |
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Kolor: | Biało-fioletowo-różowy |
|---|---|
| Zastosowanie: | Rower |
| Typ: | Dla dzieci |
| Rozmiar: | XS |
| Płeć: | Damska |
| Regulacja: | Od 48 do 52 cm |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ: | Podróżny |
| Liczba gniazd [szt]: | 1 |
| Wtyczki wejściowe: | Australia, Chiny, Europa, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Wtyczki wyjściowe: | Europa, Szwajcaria, Włochy |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 6.3 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 1575 |
| Uziemienie: | Tak |
| Kolor: | Czarno-biały, Czarno-czerwony |
|---|---|
| Typ: | Przednie, Tylne |
| Montaż: | Do kierownicy, Do sztycy |
| Tryby pracy: | Eco, Standardowy |
| Moc światła [lm]: | 130 |
| Źródło światła: | Diody LED |
| Zasilanie: | Bateryjne |
| Waga [g]: | 94 |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Liczba pasażerów: | 2 |
| Nośność: | 30 kg |
| Pasy bezpieczeństwa: | Tak |
| Rozmiar kół: | 20" |
| Wentylacja: | Tak |
| Regulacja oparcia: | Nie |
| Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: | Tak |
| Dla zwierząt: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Typ roweru: | Gravel, MTB, Szosowe |
| Typ: | Krótki rękaw |
| Rozmiar: | XL |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Liczba kieszeni: | 3 |