- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (23)
Komputery i tablety (209)
Smartfony i zegarki (3719)
Foto i kamery (251)
Gaming (172)
Rowery i hulajnogi (12)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Canon LP-E6 |
| Akumulatorki w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wejściowe [V]: | 220 - 240 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Prąd ładowania [A]: | 5 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, Bezobsługowe, GEL, SLA |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Zastosowanie: | AGM, Akumulatory żelowe, Kwasowo-ołowiowe |
| Akumulatorki w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Moc [W]: | 25 |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Napięcie wejściowe [V]: | 220 - 240 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12, 24 |
| Prąd ładowania [A]: | 25A |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, Bezobsługowe, Calcium, GEL, Kwasowo-ołowiowe, SLA, WET |
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 1 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Napięcie wejściowe [V]: | 100-240 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19.5 |
| Moc [W]: | 90 |
| Wtyczka: | 4.5 x 3.0 mm |
| Natężenie wyjściowe [A]: | 4.62 |
| Napięcie wejściowe [V]: | 100-240 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19.5 |
| Moc [W]: | 65 |
| Wtyczka: | 7.4 x 5.0 mm |
| Natężenie wyjściowe [A]: | 3.33 |
| Napięcie wejściowe [V]: | 100-240 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19 |
| Moc [W]: | 90 |
| Wtyczka: | 7.4 x 5.0 mm |
| Natężenie wyjściowe [A]: | 4.74 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AAA AA |
|---|---|
| Liczba akumulatorów ładowanych jednocześnie: | 4 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa indukcyjna (bezprzewodowa) |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Samochód |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 1 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-A |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Samochód (gniazdo zapalniczki 12V/24V) |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12,24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5/9/12 |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | Gniazdo zapalniczki 12V/24V |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa do zabudowy |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Samochód (instalacja 12V/24V) |
| Napięcie wejściowe [V]: | 12,24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5,9,12 |
| Liczba zasilanych urządzeń: | 2 |
| Moc wyjściowa [mA]: | 3000 |
| Rodzaj wtyku/złącza: | USB-A |
| Zintegrowany kabel: | Nie |