- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (39)
AGD małe (22)
Komputery i tablety (216)
Smartfony i zegarki (3718)
Foto i kamery (254)
Gaming (171)
Rowery i hulajnogi (11)
Fitness i sport (25)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyczka Schuko 230V, Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-biały |
| Natężenie [A]: | 6, 8, 10, 13, 16 |
| Rodzaj: | Ładowarka mobilna |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 11 |
| Liczba faz zasilania: | 3 |
| Dotykowy wyświetlacz: | Nie |
| Wskaźnik LED: | Tak |
| Kolor: | Czarno-zielony |
| Natężenie [A]: | 8, 10, 13, 16 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12, 15, 20 |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Uniwersalna |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 20 |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Nie |
| Przeznaczenie: | Samochód |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
83,90 zł
| Napięcie wejściowe [V]: | 220 - 240 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 12 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, Bezobsługowe, GEL, Kwasowo-ołowiowe, STD, WET |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Funkcje dodatkowe: | 3-stopniowe ładowanie, Automatyczne wyłączenie po zakończeniu procesu ładowania, Funkcja naprawy akumulatora... |
| Napięcie wejściowe [V]: | 220 - 240 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 6, 12 |
| Obsługiwane typy akumulatorów: | AGM, GEL, STD |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | Sygnalizacja procesu ładowania za pomocą diod LED |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Natężenie [A]: | 2.2 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | 4Garden, Faworyt Pro, Handy, Lider |
| Kompatybilność seria: | 20V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9 |
| Kabel na wyposażeniu: | Nie |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 2.77 |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Liczba gniazd [szt]: | 4 |
|---|---|
| Wtyczki wejściowe: | Polska, Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania |
| Wtyczki wyjściowe: | Polska |
| Maksymalne obciążenie [A]: | 2.8 |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 140 |
| Uziemienie: | Nie |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x port USB-A, 3 x port USB-C, Funkcja szybkiego ładowania, Ochrona przed przeciążeniem, Ochrona przed przepięciem... |
| Rodzaj: | Adapter |
|---|---|
| Rodzaj złącza: | Wtyk typ 2 |
| Moc [kW]: | 3.7 |
| Liczba faz zasilania: | 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Natężenie [A]: | 16 |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 9, 12 |
| Liczba portów wyjściowych: | 1 |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Prąd wyjściowy [A]: | 3 |
| Rodzaj: | Ładowarka samochodowa |
|---|---|
| Napięcie wejściowe [V]: | 12 - 24 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 5, 9, 12 |
| Liczba zasilanych urządzeń: | |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Zintegrowany kabel: | Tak |
| Przeznaczenie: | Tablet, Telefon komórkowy |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Zastosowanie: | Samochód |
| Funkcje dodatkowe: | 1 x USB QC 3.0, 2 x USB-C QC 3.0, Gumowa zaślepka chroniącą port USB, Przycisk On, Wodoszczelna, Woltomierz |
| Rodzaj: | Ładowarka indukcyjna |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Kabel na wyposażeniu: | Tak |
| Szybkie ładowanie: | |
| Zasilacz w zestawie: | Nie |
| Natężenie [A]: | 12 |
|---|---|
| Kompatybilność marka: | Dewalt |
| Kompatybilność seria: | 18V XR, PowerStack, XR Flexvolt 54V |
| Ilość gniazd: | 1 |
| Napięcie wejściowe [V]: | 100-240 |
|---|---|
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19.5 |
| Wtyczka: | 7.4 x 5.0 mm |
| Natężenie wyjściowe [A]: | 3.34 |