- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (4)
AGD małe (1)
Komputery i tablety (5714)
Smartfony i zegarki (30)
Foto i kamery (2)
Rowery i hulajnogi (31)
Fitness i sport (19)
Dom (33)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Kompatybilność: | Lenovo |
|---|---|
| Moc [W]: | 65 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 20 |
| Rodzaj wtyczki: | 5.5 x 2.5 mm |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Toshiba |
|---|---|
| Moc [W]: | 45 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19 |
| Rodzaj wtyczki: | 5.5 x 2.5 mm |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Asus, MSI |
|---|---|
| Moc [W]: | 150 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19.5 |
| Rodzaj wtyczki: | 5.5 x 2.5 mm |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kompatybilność: | Apple |
|---|---|
| Moc [W]: | 60 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 16.5 |
| Rodzaj wtyczki: | MagSafe |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 1 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Kompatybilność: | Acer, Asus, Compaq, Dell, HP, Lenovo, Medion, MSI, Packard Bell, Samsung |
|---|---|
| Moc [W]: | 70 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 19 |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 6 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
Sugerowana cena producenta:
159 zł
| Kompatybilność: | Uniwersalny |
|---|---|
| Moc [W]: | 90 |
| Napięcie wyjściowe [V]: | 18.5 - 20 |
| Rodzaj wtyczki: | 11 x 4.6 mm, 4.0 x 1.35 mm, 4.8 x 1.7 mm, 5.5 x 1.7 mm, 5.5 x 2.5 mm, 7.4 x 5 mm, 7.9 x 5.5 mm |
| Liczba wtyczek [szt.]: | 8 |
| Szybkie ładowanie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Kolor: | Fuksjowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
82,65 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 - 17.3 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
269 zł
| Sejf ogniotrwały: | Tak |
|---|---|
| Mini sejf: | Tak |
| Mocowanie: | Podłogowe, Ściana |
| Rodzaj zamka: | Szyfrowo-mechaniczny |
| Pojemność sejfu [l]: | 24.8 |
| Wymiary [mm]: | 200 x 480 x 350 |
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Niebieski |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 16 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
Sugerowana cena producenta:
179 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
164,35 zł
| Kolor: | Szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Tak |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
128,87 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Dedykowane do laptopów: | 15.6, 17.3 |
| Poziom hałasu [dB]: | 19 |
| Zasilanie: | USB |
Sugerowana cena producenta:
179 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 - 16 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Brązowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
151,05 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 17.3 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
| Kolor: | Czarno-szary |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Tak |
| Materiał wodoodporny: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Plecak |
| Pasuje do laptopa [cal]: | 15.6 |
| Rączka: | Tak |
| Pasek na ramię: | Nie |
| Materiał wodoodporny: | Nie |
Sugerowana cena producenta:
349 zł