- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (16)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (7)
Komputery i tablety (10)
Smartfony i zegarki (19)
Foto i kamery (244)
Gaming (9)
Rowery i hulajnogi (90)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 2 x 3 |
| Napięcie [V]: | 5 |
| Strumień światła [lm]: | 80, 120, 360 |
| Klasa ochrony [IP]: | IP20 |
| Temperatura barwowa [K]: | 6500 - 7000 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Typ źródła światła: | LED |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
| Wyposażenie: | Klips do paska |
| Rodzaj lampy: | Robocza |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalne |
| Model samochodu: | Uniwersalne |
| Moc maksymalna [W]: | 1 |
| Moc światła [lm]: | 1 |
| Rodzaj lampy: | Robocza |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalne |
| Model samochodu: | Uniwersalne |
| Moc maksymalna [W]: | 1 |
| Moc światła [lm]: | 1 |
| Rodzaj lampy: | Robocza |
|---|---|
| Marka samochodu: | Uniwersalne |
| Model samochodu: | Uniwersalne |
| Moc maksymalna [W]: | 1 |
| Moc światła [lm]: | 1 |
| Zasilanie: | 5V DC |
|---|---|
| Moc [W]: | 5 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Kolor: | Niebieski |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 157x130x121 |
| Zasilanie: | 5V DC |
|---|---|
| Moc [W]: | 10 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 104x145x150 |
| Zasilanie: | 5V DC |
|---|---|
| Moc [W]: | 3.2 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | Silikon |
| Wymiary [mm]: | 116x97x93 |
| Zasilanie: | 5V DC |
|---|---|
| Moc [W]: | 5 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Kolor: | Różowy |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 157x130x121 |
| Zasilanie: | 5V DC |
|---|---|
| Moc [W]: | 2.6 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | Silikon |
| Wymiary [mm]: | 99x112x97 |
| Zasilanie: | 5V DC |
|---|---|
| Moc [W]: | 0.6 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | Silikon |
| Wymiary [mm]: | 128x102x125 |
| Zasilanie: | 5V DC |
|---|---|
| Moc [W]: | 2.4 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | Silikon |
| Wymiary [mm]: | 125x103x96 |
| Zasilanie: | 5V DC |
|---|---|
| Moc [W]: | 1.2 |
| Rodzaj gwintu: | Wbudowany LED |
| Kolor: | Zielony |
| Rodzaj: | Lampka stołowa |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary [mm]: | 98x134x55 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Lampa Ogrodowa LED |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Czujnik: | Tak |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 65 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Funkcje: | Ten rozbudowany zestaw to idealne rozwiązanie zarówno dla stylistek paznokci, jak i wymagających użytkowniczek domowych... |
| Wyposażenie: | 1x Lampa Do Paznokci LED/UV, 1x Frezarka Do Paznokci, 1x Cleaner, 1x Aceton, 10x Lakier Hybrydowy, 3x Top, 1x Baza... |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 48 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Funkcje: | Ten rozbudowany zestaw to idealne rozwiązanie zarówno dla stylistek paznokci, jak i wymagających użytkowniczek domowych... |
| Wyposażenie: | 1x Lampa Do Paznokci LED/UV, 1x Cleaner, 1x Aceton, 10x Lakier Hybrydowy, 3x Top, 1x Baza, 10x Pilnik, 1x Żel,... |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Moc [W]: | 48 |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Funkcje: | Ten rozbudowany zestaw to idealne rozwiązanie zarówno dla stylistek paznokci, jak i wymagających użytkowniczek domowych... |
| Wyposażenie: | 1x Lampa Do Paznokci LED/UV, 1x Cleaner, 1x Aceton, 10x Lakier Hybrydowy, 3x Top, 1x Baza, 10x Pilnik, 1x Żel,... |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj: | Zestaw solarny |
| Rodzaj zasilania: | Solarne |
| Styl: | Klasyczne |
| Czujnik: | Nie |
| Materiał klosza: | Plastik |
| Materiał obudowy: | Plastik |