- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD (66)
AGD do zabudowy (80)
AGD małe (427)
Komputery i tablety (748)
Smartfony i zegarki (33)
Foto i kamery (4)
Gaming (353)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Sterowanie: | Pokrętło na muszli |
| Wyposażenie: | Adapter bezprzewodowy USB LIGHTSPEED, Adapter USB-C |
| Dodatkowe informacje: | Dioda zajętości, Mikrofon na wysięgniku, Plug&Play, Wyciszanie mikrofonu przez podniesienie |
| Rodzaj: | |
|---|---|
| Seria: | GraviTrax Junior |
| Czas gry [min]: | Nieokreślony |
| Liczba graczy: | |
| Wiek: | 3+ |
| Typ: | Dla dzieci |
| Płeć: | Damska, Męska |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-A |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Wyposażenie: | Kabel USB typu Y, Kabel USB-A do USB-C, Karta aktywacji Dolby Atmos, Stacja bazowa HDMI, Wtyczki gniazdkowe... |
| Dodatkowe informacje: | Automatyczny tryb niskiego opóźnienia (ALLM), Dolby Atmos, Dźwięk 3D na PS5, Dźwięk do 24 bitów... |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Typ sensora: | CMOS |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Wyposażenie: | Kabel USB-C, Uchwyt z klipsem |
Sugerowana cena producenta:
339 zł
| Komunikacja: | Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
| Interfejs: | USB-A |
| Sterowanie: | Pilot na kablu |
| Wyposażenie: | Brak |
| Dodatkowe informacje: | Plug&Play |
Sugerowana cena producenta:
209 zł
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Wyposażenie: | Etui, Kabel USB-C |
| Dodatkowe informacje: | Bluetooth 5.2, Przycisk wyciszenia mikrofonu, Redukcja szumów DSP, Wyciszanie mikrofonu przez obrócenie |
Sugerowana cena producenta:
509 zł
| Komunikacja: | Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Nie |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
| Interfejs: | Jack 3.5 mm |
| Sterowanie: | Pilot na kablu |
| Wyposażenie: | Brak |
| Dodatkowe informacje: | Mikrofon na wysięgniku, Składany mikrofon |
Sugerowana cena producenta:
89,99 zł
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Liliowy |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Wyposażenie: | Bezprzewodowy odbiornik LIGHTSPEED USB-A, Kabel USB-C do USB-A |
| Dodatkowe informacje: | Bluetooth 5.3, Dźwięk do 24 bitów, Mikrofon z redukcją szumów AI, Technologia Beamforming, Technologia LIGHTSPEED |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth |
| Sterowanie: | Pokrętło, Przyciski |
| Dodatkowe informacje: | Funkcja MixAmp, Technologia Blue VO!CE, Technologia Playsync Audio |
Zakres od A do G
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Regulacja pozycji światła: | Nie |
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Materiał wykonania: | Stop aluminium, Tworzywo sztuczne |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 520 |
| Wymiary [mm]: | 520 x 400 x 75 |
| Kształt: | Okrągły |
Zakres od A do G
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
| Interfejs: | Bluetooth |
| Sterowanie: | Przyciski |
| Wyposażenie: | Kabel USB-C/USB-C |
| Dodatkowe informacje: | 5 minut ładowania na 1 godzinę rozmów, Mikrofon na wysięgniku, Mikrofon z redukcją szumów, Podwójny system mikrofonów... |
| Kolor: | Jasnoszary |
|---|---|
| Typ sensora: | CMOS |
| Interfejs: | USB-C |
| Mikrofon wbudowany: | Tak |
| Funkcja wideokonferencji: | Tak |
| Wyposażenie: | Kabel USB-C, Zacisk mocujący z wyjmowanym adapterem |
Sugerowana cena producenta:
949 zł
| Podświetlenie: | ARGB |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ obudowy: | Midi Tower ATX |
| Standard płyty głównej: | ATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 3 |
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, microATX |
| Liczba zamontowanych wentylatorów: | 4 |
| Komunikacja: | Przewodowa |
|---|---|
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Podświetlenie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Interfejs: | USB-A |
| Sterowanie: | Pilot na kablu |
| Wyposażenie: | Brak |
| Dodatkowe informacje: | Plug&Play |
Sugerowana cena producenta:
209 zł
| Kolor: | Czarno-brązowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
| Ilość źródeł światła: | 4 |
| Regulacja pozycji światła: | Nie |
| Materiał wykonania: | Metal |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 90 |
| Wymiary [mm]: | 640 x 118 x 90 |
| Kształt: | Okrągły |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Materiał wykonania: | Bambus, Żelazo |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 100 |
| Wymiary [mm]: | 100 x 100 / 200 x 200 |
| Kształt: | Okrągły |
| Kolor: | Czarno-brązowy |
|---|---|
| Rodzaj: | Oprawa sufitowa punktowa |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Materiał wykonania: | Drewno, Żelazo |
| Średnica/szerokość klosza [mm]: | 120 |
| Wymiary [mm]: | 120 x 60 |
| Kształt: | Okrągły |
| Podświetlenie: | Nie |
|---|---|
| Kolor: | różowy|wielokolorowy |
| Rozmiar: | L |
| Zapięcie: | Klamra |
| Dodatkowe informacje: | Zdobienie, Regulacja |
| Kolor: | Czarno-srebrny |
|---|---|
| Typ: | Diamentowy |
| Przeznaczenie: | Do pedicure |
| Rodzaj: | Frez |
| Dodatkowe informacje: | Można go bezpiecznie dezynfekować i sterylizować w autoklawie. |
| Kształt: | Zaokrąglony walec |
| Średnica [mm]: | 13 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1x Frez |