- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (99)
AGD (83)
AGD do zabudowy (84)
AGD małe (475)
Komputery i tablety (754)
Smartfony i zegarki (33)
Foto i kamery (4)
Gaming (376)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc [W]: | 1600 |
|---|---|
| Powłoka płytek: | Ceramiczna |
| Temperatura maksymalna: | 140 stopni |
| Funkcje: | Automatyczny wyłącznik, Blokada płytek ułatwiająca przechowywanie, Regulacja temperatury... |
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 3 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Moc [W]: | 1500 |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Składana rączka |
| Wyposażenie: | 1 x Dreame Boca Essence, 1 x dysza Essence, 1 x etui do przechowywania, 1 x końcówka Unfrizz, 1 x pojemnik na olejek... |
| Zastosowane technologie: | Inteligentna kontrola temperatury NTC, Technologia Jonowa |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
Sugerowana cena producenta:
529 zł
| Rodzaj karmy: | Półwilgotna, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Kurczak z wieprzowiną i rybą |
| Waga: | 1 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Świeża wieprzowina 20%, Świeże ryby 20%, Świeży kurczak 20%, Ananas, Banany, Drożdże browarnicze, Dynia, Imbir, Kminek... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 25.3%, Popiół surowy 9.5%, Tłuszcz surowy 15.2%, Wilgotność 19%, Włókno surowe 2% |
| Witaminy i minerały: | Brak |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Waga [kg]: | 1 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
|---|---|
| Działanie: | Czyszczące |
| Wydajność: | 1 l płynu = 200 l roztworu czyszczącego |
| Pojemność [ml]: | 500 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
|---|---|
| Informacje: | |
| Pojemność [ml]: | 3000 |
| Przeznaczenie: | Do podłóg |
| Seria producenta: | Uniwersalny |
Wartość poza zestawem:
23,97 zł
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Amazon Alexa, Asystent Siri, Automatyczne podnoszenie mopa, Automatyczne podnoszenie szczotki bocznej... |
| Wyposażenie: | 1 x środek czyszczący 200 ml, 1 x worek na kurz, 2 x nakładka do mopowania, 2 x uchwyt na nakładkę do mopa... |
| 220 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 270 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.395 |
Sugerowana cena producenta:
5 999 zł
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 150 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Amazon Alexa, Aplikacja Dreamehome, Automatyczne mycie i suszenie padów mopujących, Blokada dziecięca... |
| Wyposażenie: | 1 x środek czyszczący 200 ml, 2 x pad mopujący, 2 x worek na kurz, Przedłużenie rampy do stacji czyszczącej... |
| 200 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 210 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja Dreamehome, Automatyczne dodawanie detergentu, Automatyczne napełnianie zbiornika... |
| Wyposażenie: | 1 x środek czyszczący 200 ml, 2 x pad mopujący, 2 x uchwyt na nakładkę do mopa, 2 x worek na kurz, Baza... |
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 210 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.395 |
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Aplikacja iRobot Home, Automatyczne podnoszenie mopa, Harmonogram pracy, Nawigacja AI PrecisionVision... |
| Wyposażenie: | 2 x pad mopujący, 2 x worek na kurz, Przewód zasilający, Stacja automatycznego opróżniania |
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 270 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.295 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 175 - 205 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 160 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
Sugerowana cena producenta:
1 199 zł
| Funkcje: | Wi-Fi, DLNA, Bluetooth |
|---|---|
| Wyposażenie: | Kabel zasilający, Pilot, Podstawa |
| Zasilanie: | 100-240V; 50-60Hz |
Wartość poza zestawem:
1 868,99 zł
| Moc [W]: | 1600 |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
Sugerowana cena producenta:
429 zł
| Funkcje: | Rura teleskopowa, Odłączany odkurzacz ręczny, Dla alergików |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Konstrukcja typu 2w1 |
| Zastosowane technologie: | Brak |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego, Dywan, Podłogi |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.68 |
| Konstrukcja: | Konstrukcja 2w1, Silnik ECO |
| Waga [kg]: | 1.75 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Typ filtra: | HEPA |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Zasięg pracy [m]: | 8 |
Sugerowana cena producenta:
199 zł
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 136 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 150 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 136 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo, Przód - tył |
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Parkowanie pionowe, Parkowanie poziome, Uchwyt do przenoszenia, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika... |
| Przeznaczenie: | Do użytku domowego |
| Wysokość [cm]: | 24 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 3 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 175 - 205 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 160 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
Sugerowana cena producenta:
1 199 zł
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 175 - 205 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 160 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 175 - 205 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 160 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
Sugerowana cena producenta:
1 199 zł
| Funkcje: | Automatyczne opróżnianie pojemnika, Automatyczny powrót do bazy i ładowanie, Programator pracy, Wirtualna ściana, Wi-Fi... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Amazon Alexa, Czyszczenie padów mopujących w gorącej wodzie oraz suszenia gorącym powietrzem... |
| Wyposażenie: | Moduł mopowania, Podstawa stacji dokującej, Przewód zasilający, Stacja dokująca |
| 180 | |
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 240 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
Sugerowana cena producenta:
3 799 zł
| Rodzaj karmy: | Suszona, Dorosły |
|---|---|
| Smak: | Dziczyzna |
| Waga: | 9 kg |
| Rozmiar chrupek [cm]: | 1 |
| Skład: | Dziczyzna 26%, Wołowina 25%, Wieprzowina 24%, Dorsz 5%, Jaja 3%, Żurawina 2%, Borówki 1%, Marchew 1%... |
| Składniki analityczne: | Białko surowe 26%, Tłuszcz surowy 15%, Celuloza sproszkowana, Popiół surowy 7%, Wilgotność 16%, Włókno surowe 3% |
| Witaminy i minerały: | Cynk, Fosfor 0.7%, Jod, Mangan, Miedź, Wapń 0.8%, Witamina E |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 175 - 205 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Skóra ekologiczna HDS |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 160 |
| Podświetlenie RGB: | Nie |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół |
Sugerowana cena producenta:
1 299 zł
| Funkcje: | Elektroszczotka, Turboszczotka, Możliwość wymiany baterii, Podświetlana szczotka, Rura teleskopowa, Wyświetlacz... |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Inverter Tech, Wskaźnik naładowania akumulatora, Wyświetlacz LED |
| Zastosowane technologie: | InverterTech |
| Przeznaczenie: | Parkiet, Podłogi |
| 60 | |
| Seria: | HiMove VI |
| Napięcie akumulatora [V]: | 25.2 |
| 60 | |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 0.701 |
| Konstrukcja: | Silnik inwerterowy, Wyjmowany akumulator |
| Waga [kg]: | 4 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Typ filtra: | Pre-motor |
| Zbieranie kurzu: | Pojemnik |
| Moc [W]: | 2200 |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Liczba zakresów temperatury: | 3 |
| Moc [W]: | 1600 |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor |
| Wyposażenie: | 1 x dyfuzor, 1 x etui do przechowywania, 2 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Automatyczny tryb naprzemienny ciepło-zimno, Czujnik dotyku, Inteligentna kontrola temperatury, Redukcja dźwięku... |
| Typ suszarki: | Cyfrowa |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
| Moc [W]: | 1600 |
|---|---|
| Funkcje: | Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja |
| Wyposażenie: | 1 x koncentrator |
| Zastosowane technologie: | Technologia Jonowa |
| Typ suszarki: | Standardowa |
| Liczba zakresów temperatury: | 4 |
Sugerowana cena producenta:
259 zł
| Funkcje: | Regulacja mocy ssania, Turboszczotka, Zwijacz przewodu |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe: | Automatyczny system usuwania worka, Regulacja mocy ssania, Schowek na akcesoria, Wskaźnik LED... |
| Wysokość [cm]: | 63.5 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 3.5 |
| Konstrukcja: | Rura teleskopowa z blokadą |
Sugerowana cena producenta:
609 zł