- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (240)
AGD małe (48)
Komputery i tablety (1552)
Smartfony i zegarki (3)
Foto i kamery (23)
Gaming (25)
Fitness i sport (1)
Dom (37)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 21.5", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 75 | |
| 6.5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 200 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 15.6", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
1 249 zł
Zakres od A do G
| Ekran: | 31.5", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 48.8", 5120 x 1440px, VA |
|---|---|
| 70 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 (SDR) |
Zakres od A do G
| Regulacja wysokości: | Tak |
|---|---|
| Materiał: | ABS, Metal |
| Wysokość [mm]: | 105 - 145 |
| Szerokość [mm]: | 370 |
| Głębokość [mm]: | 230 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 850 |
| Regulacja wysokości: | Nie |
|---|---|
| Materiał: | Materiał syntetyczny |
| Wysokość [mm]: | 14 |
| Szerokość [mm]: | 300 |
| Głębokość [mm]: | 127 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 178 |
Sugerowana cena producenta:
20,90 zł
| Szerokość [mm]: | 520 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Barwa światła: | |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Funkcje: | Bezstopniowa ręczna regulacja jasności, Regulacja kąta światła 45°, Regulacja temperatury barwowej |
| Wysokość [mm]: | 23 |
|---|---|
| Szerokość [mm]: | 485.5 |
| Głębokość [mm]: | 23 |
| Kolor: | Srebrny |
| Barwa światła: | |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Waga [g]: | 1000 |
| Funkcje: | Bezstopniowa regulacja jasności i barwy światła |
| Wysokość [mm]: | 91 |
|---|---|
| Szerokość [mm]: | 400 |
| Głębokość [mm]: | 38 |
| Kolor: | Srebrny |
| Barwa światła: | |
| Regulacja jasności: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Waga [g]: | 280 |
| Funkcje: | Regulacja temperatury i jasności kolorów |
| Kolor: | Biały |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do wideodomofonów |
| Typ montażu: | Natynkowy |
| Wymiary [mm]: | 125 x 190 x 20 |
| Waga [g]: | 385 |
Sugerowana cena producenta:
1 329 zł
| Kolor: | Beżowo-biały |
|---|---|
| Zasilanie: | Kabel USB-C |
| Typ: | Cyfrowa |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 10 |
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do wideodomofonów |
| Typ montażu: | Natynkowy |
| Wymiary [mm]: | 125 x 190 x 20 |
| Waga [g]: | 385 |
Sugerowana cena producenta:
1 329 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do wideodomofonów |
| Typ montażu: | Natynkowy |
| Wymiary [mm]: | 125 x 190 x 20 |
| Waga [g]: | 385 |
Sugerowana cena producenta:
1 479 zł
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Do wideodomofonów |
| Typ montażu: | Natynkowy |
| Wymiary [mm]: | 144 x 236 x 19 |
| Waga [g]: | 405 |
Sugerowana cena producenta:
959 zł
| Regulacja wysokości: | Tak |
|---|---|
| Materiał: | Plastik |
| Wysokość [mm]: | 141 - 168 |
| Szerokość [mm]: | 435 |
| Głębokość [mm]: | 330 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga [g]: | 1430 |