- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (246)
AGD małe (49)
Komputery i tablety (1554)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (23)
Gaming (25)
Fitness i sport (1)
Dom (36)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 3 Mpix, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Możliwość zapisu w chmurze |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Możliwość zapisu w chmurze |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 1920 x 1080 px |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Apple HomeKit, Funkcja Light Boost |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 1920 x 1080 px |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Apple HomeKit, Funkcja Light Boost |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 1920 x 1080 px |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Dwustronna komunikacja głosowa, Noktowizor w podczerwieni... |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Dwustronna komunikacja głosowa, Powiadomienia na komórkę, Możliwość zapisu w chmurze |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Dwustronna komunikacja głosowa, Powiadomienia Push... |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie zwierząt, Dwustronna komunikacja głosowa, Powiadomienia Push... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na komórkę, Nagrywanie w chmurze, Tryb nocny, Wykrywanie dźwięku |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na komórkę, Nagrywanie w chmurze, Tryb nocny, Wykrywanie dźwięku |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 2688 x 1512 px, Przetwornik CMOS |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Inteligentne wykrywanie zdarzeń AI |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 5 Mpix, 2688 x 1512 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.8, Ogniskowa 2.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Zoom cyfrowy, Przycisk Reset |
Sugerowana cena producenta:
299 zł
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.8, Ogniskowa 4.8 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na komórkę |
| Kamera: | Tak |
|---|---|
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Cyfrowa |
| Rozdzielczość: | 2304 x 1296, 2K |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 2 |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kamera: | Tak |
|---|---|
| Funkcje: | Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sterowanie smartfonem, Sygnalizacja optyczna... |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biało-turkusowy |
| Typ: | Cyfrowa |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1440, Full HD |
| Zasięg wewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | Nieograniczony |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Wyświetlacz: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 1 |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Długość [m]: | 3 |
| Ekranowanie: | Nie |
| Oplot: | Nie |
| Pozłacane styki: | Tak |
| Materiał: | Miedź, Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | Shelly Smart Control |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj produktu: | Inteligentny przekaźnik |
| Komunikacja: | |
| Możliwość rozbudowy: | Tak |
| Przeznaczenie: | Do bramy, Do kamer monitoringu, Do pomiaru energii, Do pomp wodnych, Do sterowania energią... |
| Zasilanie: | Sieciowe |
|---|---|
| Dedykowana aplikacja: | Shelly Smart Control |
| Kolor: | Czerwony |
| Rodzaj produktu: | Sterownik |
| Komunikacja: | , Matter, , |
| Możliwość rozbudowy: | Tak |
| Maksymalne obciążenie [W]: | 2000 |
| Przeznaczenie: | Do czujników, Do sterowania energią |
| Rodzaj produktu: | , |
|---|---|
| Przeznaczenie: | |
| Pojemność [ml]: | 60 |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 3 |
| Waga produktu [kg]: | 0.1 |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wbudowana syrena alarmowa |
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
| 180 | |
| 1 [GTG] | |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Przeznaczenie: | Dla gracza |
|---|---|
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
| 260 | |
| 1 [GTG] | |
Zakres od A do G