- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (245)
AGD małe (49)
Komputery i tablety (1554)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (23)
Gaming (25)
Fitness i sport (1)
Dom (36)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Moc znamionowa RMS [W]: | 120 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 8 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 45 - 25000 |
| Skuteczność [dB]: | 112 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Orzech |
| Typ: |
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 15", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 4 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 32", 2560 x 1440px, VA |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 6 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px |
|---|---|
| 75 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
| Moc znamionowa RMS [W]: | 75 |
|---|---|
| Impedancja [Ω]: | 4-8 |
| Pasmo przenoszenia [Hz]: | 42 - 32000 |
| Skuteczność [dB]: | 89 |
| Liczba kolumn w zestawie: | |
| Kolor: | Czarny |
| Typ: |
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT], 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 37", 3840 x 2160px, VA |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 200 | |
| 0.5 [GTG], 1 [VRB] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, RGB Tandem OLED |
|---|---|
| 360 | |
| 0.03 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 1300 (HDR), 300 (SDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 24", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 450 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 1 [MPRT], 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 100 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, Rapid VA |
|---|---|
| 240 | |
| 0.5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 (SDR), 400 (HDR) |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 5120 x 2880px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 600 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 26.96", 3840 x 2160px, IPS |
|---|---|
| 60 | |
| 5 | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.8", 2560 x 1440px, IPS |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 23.6", 1920 x 1080px, VA |
|---|---|
| 75 | |
| 4 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 250 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 21.5", 1920 x 1080px, IPS |
|---|---|
| 100 | |
| 5 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 300 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 34", 3440 x 1440px, VA |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [MPRT] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 350 |
Zakres od A do G
Zakres od A do G
| Ekran: | 27", 2560 x 1440px, Fast IPS |
|---|---|
| 180 | |
| 1 [GTG] | |
| Jasność ekranu [cd/m2]: | 2000 (HDR) |
Zakres od A do G