- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (245)
AGD małe (49)
Komputery i tablety (1555)
Smartfony i zegarki (4)
Foto i kamery (23)
Gaming (25)
Fitness i sport (1)
Dom (36)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 5 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.4, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na komórkę, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie dźwięku, Tryb nocny |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, Wi-Fi 5 (802.11 b/g/n/ac) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.8 - 3.9, Ogniskowa 5.4 - 97.2 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na komórkę |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Obsługa ładowania akumulatora z panelu słonecznego |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie ruchu, Konfigurowalny region |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom cyfrowy 8x, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie ruchu, Śledzenie obiektów, Powiadomienia Push |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna i wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.65, Ogniskowa 3.17 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podgląd na żywo, Zoom cyfrowy 12x |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.2 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Podgląd na żywo, Możliwość zapisu w chmurze - Cloud Storage, Możliwość zapisu do NVR, Powiadomienia |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Ogniskowa 4 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na adres email, Powiadomienia na serwer FTP, Filtrowanie adresów IP, Wykrywanie ludzi... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s, P2P |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.65, Ogniskowa 4.9 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Podwójny strumień, Tryb nocny, Wykrywanie ruchu, Zoom cyfrowy, HDR... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny, Zoom cyfrowy, Wykrywanie ludzi, Czujnik PIR... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN 10/100 Mb/s |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.8, Ogniskowa 2.8 - 12 mm, Zmiennoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Zoom optyczny, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie dźwięku, Powiadomienia na adres email... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 2.8 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Wykrywanie ruchu, Obsługa ładowania akumulatora z panelu słonecznego |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (2.4 GHz) |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.0, Ogniskowa 3.7 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie kształtu człowieka i zwierząt za pomocą AI, Nagrywanie w chmurze... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 3 Mpix, 2304 x 1296 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/1.6 |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Obsługa ładowania akumulatora z panelu słonecznego, Tryb nocny, Wykrywanie ludzi... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Powiadomienia Push, Dźwięk odstraszający intruzów |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 2560 x 1440 px, Przetwornik CMOS, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Lustrzane odbicie, Tryb nocny, Powiadomienia na adres email, Powiadomienia na komórkę... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Wykrywanie ruchu, Wykrywanie dźwięku, Tryb nocny, Powiadomienia na komórkę |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | 4G LTE |
| Kamera: | 4 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.6 mm |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Nagrywanie w chmurze, Wsparcie dla paneli słonecznych |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 1920 x 1080 px |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Współpraca z systemem Amazon Alexa, Tryb nocny, Nagrywanie w chmurze... |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.1, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Powiadomienia na komórkę, Pyłoszczelność, Tryb nocny, Wykrywanie ludzi, Wykrywanie ruchu |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | P2P, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Ogniskowa 3.2 mm, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Powiadomienia na komórkę, Wykrywanie dźwięku, Nagrywanie w chmurze |
| Rodzaj kamery: | Wewnętrzna, Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | LAN, Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 2 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS, Jasność obiektywu f/2.6, Stałoogniskowy |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Smart IR, Nagrywanie w chmurze, Powiadomienia na komórkę |
| Rodzaj kamery: | Zewnętrzna |
|---|---|
| Łączność: | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Kamera: | 4 Mpix, 1920 x 1080 px, Przetwornik CMOS |
| Funkcje: | Detekcja ruchu, Tryb nocny, Wykrywanie dźwięku, Powiadomienia na komórkę, Wodoszczelność |
| Kamera: | Tak |
|---|---|
| Funkcje: | Ekran, Kamera, Komunikacja dwukierunkowa, Regulacja głośności, Sygnalizacja optyczna, Sygnalizacja włączonego zasilania... |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Kolor: | Biały |
| Typ: | Cyfrowa |
| Rozdzielczość: | 1280 x 720 |
| Zasięg wewnątrz [m]: | 300 |
| Zasięg na zewnątrz [m]: | 300 |
| Wyświetlacz: | Tak |
| Zasilanie: | Bateryjne, Sieciowe |
|---|---|
| Ekran: | Tak |
| Oświetlenie: | 34 diody LED |
| Stopień ochrony: | |
| Moduł GSM: | Nie |
| Czujnik ruchu: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
|---|---|
| Regulacja wysokości: | Tak |
| Wysokość [mm]: | 1760 |
| Szerokość [mm]: | 1170 |
| Głębokość [mm]: | 770 |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Gniazda wejściowe: | 1 stereo, 2 x combo jack 6.35 mm/XLR, 2 x LINE Stereo |
| Gniazda wyjściowe: | 6x jack 6.3 mm |
| Szerokość [cm]: | 25.1 |
| Wysokość [mm]: | 1249 |
|---|---|
| Szerokość [mm]: | 1730 |
| Głębokość [mm]: | 42 |
| Przeznaczenie: | Do komputerów PC, Do projektorów |
| Rodzaj: | |
| Zastosowanie: | , |