- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2409)
Komputery i tablety (2)
Dom (12)
Warsztat i ogród (458)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Automatyczny |
|---|---|
| Moc [W]: | 150 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Maksymalna głębokość basenu [m]: | 3 |
| Waga [kg]: | 10.3 |
| Wysokość [cm]: | 22.8 |
| Zawartość zestawu: | Karabińczyk, Linia zabezpieczająca, Odkurzacz, Skrzynka zasilająca |
| Typ: | Automatyczny |
|---|---|
| Moc [W]: | 63 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Pojemność pojemnika na odpady [l]: | 4 |
| Maksymalna głębokość basenu [m]: | 3 |
| Waga [kg]: | 10.2 |
| Wysokość [cm]: | 24 |
| Zawartość zestawu: | 1 x hak do wyciągania, Ładowarka, Robot czyszczący |
| Typ: | Automatyczny |
|---|---|
| Moc [W]: | 150 |
| Zasilanie: | Akumulatorowe, Sieciowe |
| Pojemność pojemnika na odpady [l]: | 4 |
| Waga [kg]: | 10 |
| Wysokość [cm]: | 25.4 |
| Zawartość zestawu: | 1 x hak do wyciągania, Kabel zasilania, Robot czyszczący, Skrzynka zasilająca |
| Rodzaj produktu: | Zestaw akcesoriów |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do odkurzacza |
| Liczba szt w opakowaniu: | 7 |
| Współpracuje z produktem: | Xiaomi Vacuum S20 |
| Zawartość zestawu: | 1 x wałek, 2 x filtr, 2 x nakładka mopująca, 2 x szczotka boczna |
| Rodzaj produktu: | Rolka |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do czyszczenia powierzchni z kamienia |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Karcher SCV 4 |
| Zawartość zestawu: | 1 x rolka czyszcząca |
| Rodzaj produktu: | Wałek |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Kärcher SCV 4 Steam Vac |
| Zawartość zestawu: | 1 x wałek |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Wysokość [cm]: | 20.2 |
| Poziom hałasu [dB]: | 90.21 |
| Waga [kg]: | 3.1 |
|---|---|
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 330 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.42 |
| Wysokość [cm]: | 8 |
| 65 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 4 |
| Waga [kg]: | 9 |
|---|---|
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 360 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.8 |
| Wysokość [cm]: | 10.5 |
| 75 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 8 |
| Rodzaj produktu: | Szczotka główna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Dyson V6 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna |
| Waga [kg]: | 14 |
|---|---|
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 360 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.15 |
| Wysokość [cm]: | 9.8 |
| 54 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 15 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szczotka boczna |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
| Liczba szt w opakowaniu: | 2 |
| Współpracuje z produktem: | Rowenta, Tefal Explorer Serie 60 |
| Zawartość zestawu: | 2 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Baza piorąca |
|---|---|
| Zastosowanie: | Do dywanów, Do tkanin |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Dreame H14 Dual, Dreame H14 Mix |
| Zawartość zestawu: | 1 x baza piorąca |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Neato Botvac D75, Neato Botvac D85, Neato Robotics BotVac 70e, Neato Robotics BotVac 75, Neato Robotics BotVac 80... |
| Zawartość zestawu: | 1 x akumulator |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.9 |
| Kompatybilność seria: | Fieldmann Fast Power 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Wysokość [cm]: | 51.5 |
| Poziom hałasu [dB]: | 96 |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka boczna, Szczotka główna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Liczba szt w opakowaniu: | 6 |
| Współpracuje z produktem: | Ecovacs Deebot T50 Max Pro Omni |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka boczna, Szczotka główna |
|---|---|
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
| Liczba szt w opakowaniu: | 6 |
| Współpracuje z produktem: | Ecovacs Deebot T50 Max Pro Omni, Ecovacs Deebot T50 Pro Omni |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.3 |
| Kompatybilność seria: | STALCO S-VOLT 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie | |
| Wyposażenie: | Brak |
| Waga [kg]: | 3.21 |
|---|---|
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.29 |
| Wysokość [cm]: | 9.9 |
| 76 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 5 |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | iRobot Roomba S9, iRobot Roomba S9+ |
| Zawartość zestawu: | 1 x filtr HEPA |
| Waga [kg]: | 3.7 |
|---|---|
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.34 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| 60 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 3 |
| Waga [kg]: | 3.3 |
|---|---|
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 8.3 |
| 65 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 5 |
| Waga [kg]: | 3.2 |
|---|---|
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.25 |
| Wysokość [cm]: | 8.3 |
| 65 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 5 |
| Waga [kg]: | 3.2 |
|---|---|
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.34 |
| Wysokość [cm]: | 9.7 |
| 60 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 3 |
Sugerowana cena producenta:
699,90 zł
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
|---|---|
| Zastosowanie: | Ładowanie odkurzacza |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Współpracuje z produktem: | Braava 320, Braava 321 |
| Zawartość zestawu: | 1 x akumulator |
| Waga [kg]: | 4 |
|---|---|
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.6 |
| Wysokość [cm]: | 10 |
| 70 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 3.3 |
| Waga [kg]: | 8.49 |
|---|---|
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.3 |
| Wysokość [cm]: | 7.6 |
| 75 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 4 |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Adapter |
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Współpracuje z produktem: | Karcher KWD 1 V-12/2/18, Karcher KWD 1 W V-12/2/18, Karcher KWD 1 W V-12/4/18, Karcher KWD 2 S V-15/4/18... |
| Zawartość zestawu: | 3 x adapter |
| Waga [kg]: | 6.73 |
|---|---|
| Czas ładowania akumulatora [min]: | 300 |
| Pojemność zbiornika na kurz [l]: | 0.45 |
| Wysokość [cm]: | 10 |
| 85 | |
| Moc ssąca [kPa]: | 5 |
Sugerowana cena producenta:
1 669 zł