- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2455)
Komputery i tablety (2)
Dom (12)
Warsztat i ogród (476)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Miękka |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Uniwersalne |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka do plam |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Tapicerka |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x dysza do tapicerki |
| Rodzaj produktu: | Dysza |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 1 x filtr HEPA, 1 x filtr wstępny |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
Sugerowana cena producenta:
69,99 zł
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szorowarka |
| Moc [W]: | 70 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 1 |
| Waga [kg]: | 6.1 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Gres, Panele, Parkiet |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 10 x jednorazowa podkładka, 2 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Końcówka redukcyjna |
| Waga [kg]: | 1.1 |
|---|---|
| 120 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Zastosowanie: | Przechowywanie, Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x stacja dokująca |
| Rodzaj produktu: | Stacja dokująca |
| Waga [kg]: | 2.5 |
|---|---|
| 9.9 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Ryobi ONE+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Zastosowanie: | Podłoga |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr, 2 x wałek |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Wałek |
| Przeznaczenie: | Do prania dywanów, Do tapicerek, Do tkanin |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Płyn |
| Pojemność [ml]: | 1000 |
| Informacje: |
| Przeznaczenie: | Do systemu odsysania |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Separator cyklonowy |
| Waga [kg]: | 0.55 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Tak |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 2.15 |
|---|---|
| 11.1 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
| Zastosowanie: | Kafelki, Panele, Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 9 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr, 3 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna |
Sugerowana cena producenta:
105 zł
| Zastosowanie: | Podłoga, Powierzchnie twarde, Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 9 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x szczotka boczna, 3 x filtr, 3 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Nakładka mopująca, Szczotka boczna, Szczotka główna |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szorowarka |
| Moc [W]: | 820 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 4 |
| Waga [kg]: | 11.5 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Waga [kg]: | 3.1 |
|---|---|
| 600 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | DEWALT XR FLEXVOLT 54V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Typ: | HEPA |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 3 x filtr HEPA |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
| Przeznaczenie: | Do czyszczenia różnych powierzchni |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 3 |
| Zawartość zestawu: | 3 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Dysza |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x filtr |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
| Zastosowanie: | Podłoga |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr, 2 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka |
| Zastosowanie: | Podłoga |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
| Typ: | Podłogowa |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Ssawka |
| Zastosowanie: | Do dywanów, Kafelki, Panele, PCV |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
| Waga [kg]: | 2.38 |
|---|---|
| 13.6 | |
| Tak | |
| Tak | |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Brak akumulatora w zestawie |
| Typ: | Elektroszczotka |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Panele, Parkiet, Powierzchnie twarde |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |