- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
AGD małe (2455)
Komputery i tablety (2)
Dom (12)
Warsztat i ogród (476)
Zabawki i LEGO (7)
Supermarket (63)
Motoryzacja (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Wychwytywanie pyłków |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x ssawka |
| Rodzaj produktu: | Pochłaniacz pyłu |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x końcówka redukująca |
| Rodzaj produktu: | Końcówka redukcyjna |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 2 x filtr, 2 x wałek |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Wałek |
| Zastosowanie: | Dywan, Podłoga |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x elektroszczotka |
| Rodzaj produktu: | Elektroszczotka |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 0.9 |
| Kompatybilność seria: | KRYSIAK 20V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ: | Akcesorium czyszczące |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wychwytywanie kurzu |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka do kurzu |
| Typ: | Uniwersalny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Powierzchnie twarde |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x adapter |
| Rodzaj produktu: | Adapter |
| Typ: | Akcesoria wymienne |
|---|---|
| Zastosowanie: | Gres, Kafelki, Podłoga, Wychwytywanie kurzu |
| Liczba szt w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 1 x filtr HEPA, 1 x filtr piankowy, 2 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Filtr, Szczotka boczna |
Sugerowana cena producenta:
89 zł
| Tak | |
| Nie | |
| Nie | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1 |
| Kompatybilność seria: | Einhell Power X-Change 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| Nie | |
| Nie | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 2 |
| Kompatybilność seria: | Karcher Battery Power 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.1 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Profesional 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Tak | |
| Tak | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 3.64 |
| Kompatybilność seria: | STIGA ePower 20V |
| Akumulator w zestawie: | Tak |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Dywany, Płytki ceramiczne, Podłogi i inne twarde powierzchnie, Wykładziny |
| Wartość pH: | 7 - 9 |
| Wydajność: | 236 ml płynu = 3.78 l roztworu czyszczącego |
| Rodzaj produktu: | Płyn |
|---|---|
| Rodzaj powierzchni: | Drewno, Dywany, Płytki ceramiczne, Podłogi i inne twarde powierzchnie, Wykładziny |
| Wartość pH: | 7 - 9 |
| Wydajność: | 236 ml płynu = 3.78 l roztworu czyszczącego |
| Zastosowanie: | Utrzymanie i konserwacja odkurzacza |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 2 |
| Zawartość zestawu: | 2 x nakładka |
| Rodzaj produktu: | Nakładka mopująca |
Sugerowana cena producenta:
89,99 zł
| Zastosowanie: | Przedłużenie czasu pracy urządzenia |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x akumulator |
| Rodzaj produktu: | Akumulator |
| Typ: | Uniwersalny |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Podłoga |
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka do podłóg |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Zastosowanie: | Panele, Podłoga |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka |
| Rodzaj produktu: | Szczotka |
| Zastosowanie: | Podłoga |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 10 |
| Zawartość zestawu: | 1 x szczotka główna, 2 x filtr, 2 x szczotka boczna, 2 x worek na kurz, 3 x nakładka mopująca |
| Rodzaj produktu: | Akcesorium wymienne |
| Zastosowanie: | Usuwanie zanieczyszczeń |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x filtr |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
| Typ filtra: | Antyalergiczny |
| W komplecie: | 1 filtr |
| Zastosowanie: | Wychwytywanie alergenów, Wychwytywanie kurzu, Wychwytywanie pyłków |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x filtr pyłowy |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
| Zastosowanie: | Usuwanie zanieczyszczeń |
|---|---|
| Liczba szt w opakowaniu: | 1 |
| Zawartość zestawu: | 1 x filtr |
| Rodzaj produktu: | Filtr |
| Typ filtra: | Antyalergiczny |
| W komplecie: | 1 filtr |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 3.5 |
| Kompatybilność seria: | Bosch Power For All 36V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Przeznaczenie: | Do użytku profesjonalnego |
|---|---|
| Rodzaj produktu: | Szorowarka |
| Zasilanie: | Akumulatorowe |
| Waga [kg]: | 17.5 |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Moc [W]: | 550 |
| Pojemność pojemnika/worka [l]: | 4 |
| Przyłącze odsysania pyłu: | Nie |
| Tak | |
| Nie | |
| Tak | |
| Akumulatorowe | |
| Waga [kg]: | 1.15 |
| Kompatybilność seria: | Graphite Energy+ 18V |
| Akumulator w zestawie: | Nie |
| Typ: | Mikrofibra |
|---|---|
| Zastosowanie: | Gres, Kafelki, Podłoga |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 4 |
| Zawartość zestawu: | 4 x nakładka |
| Rodzaj produktu: | Nakładka |