- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
AGD (6)
AGD do zabudowy (1)
AGD małe (42)
Komputery i tablety (1)
Smartfony i zegarki (440)
Foto i kamery (14)
Gaming (5)
Rowery i hulajnogi (9)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj: | Opaska |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Staw kolanowy |
| Rozmiar: | S |
| Regulacja: | Nie |
| Materiał: | Nylon, Spandex |
| Rodzaj: | Opaska |
|---|---|
| Przeznaczenie: | Staw kolanowy |
| Rozmiar: | L |
| Regulacja: | Tak |
| Materiał: | Neopren, Nylon, Poliester |
| Długość [cm]: | 25 |
| Szerokość [cm]: | 32 – 35.1 |
| Rodzaj uchwytu: | Opaska |
|---|---|
| Materiał: | Neopren, Nylon |
| Liczba miejsc chwytnych: | 1 |
| Uchwyt antypoślizgowy: | Nie |
| Udźwig [kg]: | 80 |
| Długość [cm]: | 45 |
| Szerokość [cm]: | 9 |
| Wysokość [cm]: | 4.5 |
| Rodzaj: | Opaska na oczy |
|---|---|
| Długość [cm]: | 38 |
| Kolor: | Czarny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Tak | |
| Funkcje dodatkowe: | Całkowicie zaciemniająca |
| Zawartość zestawu: | 1 x opaska na oczy |
| Szerokość [cm]: | 11 |
| Wysokość [cm]: | 4.5 |
| Rodzaj: | Opaska do nawiercania |
|---|---|
| Materiał: | Metal, Tworzywo sztuczne |
| Zastosowanie: | Do podłączenia zraszacza |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Typ podłączenia: | Gwintowe |
| Rodzaj: | Opaska zaciskowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wykonanie: | Stal ocynkowana |
| Długość całkowita [mm]: | 40 |
| Rodzaj: | Opaska zaciskowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wykonanie: | Stal ocynkowana |
| Długość całkowita [mm]: | 16 |
| Rodzaj: | Opaska zaciskowa |
|---|---|
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 1 |
| Wykonanie: | Stal ocynkowana |
| Długość całkowita [mm]: | 90 |
| Rodzaj: | Opaska |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Srebrny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Długość całkowita [mm]: | 290 |
| Rodzaj: | Opaska zaciskowa |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Srebrny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 20 |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Długość całkowita [mm]: | 520 |
| Rodzaj: | Opaska zaciskowa |
|---|---|
| Dominujący kolor: | Srebrny |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 5 |
| Wykonanie: | Stal nierdzewna |
| Długość całkowita [mm]: | 360 |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Fioletowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 17 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Beżowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Różowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 17 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Inny kolor |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Czerwony |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Zielony |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 18,15 mm |
| Materiał: | Inny |
| Kolor: | Czarny |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Rodzaj: | Opaski zaciskowe stalowe |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Liczba sztuk w opakowaniu: | 100 |
| Zawartość zestawu: | 100 szt. opasek zaciskowych stalowych 4.6 x 350 mm |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Inny kolor |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Wielokolorowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Brązowy |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Szary |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |
| Rodzaj: | Pasek |
|---|---|
| Rozmiar: | 15 mm |
| Materiał: | Guma |
| Kolor: | Żółty |
| Marka smartwatcha: | Xiaomi |
| Seria smartwatcha: |