- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (5)
Dom (1295)
Warsztat i ogród (133)
Motoryzacja (2)
Outlet (3)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Rodzaj produktu: | Oprawa podszafkowa |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 7 |
| Obszar zastosowania: | Meble |
| Rodzaj produktu: | Oprawa dekoracyjna |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Moc [W]: | 5 |
| Obszar zastosowania: | Dom |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Kolor: | Biały |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 30 |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED GU10 |
| Ilość źródeł światła: | 6 |
| Zasilanie: | Podłączenie bezpośrednio do sieci elektrycznej |
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Materiał wykonania: | Aluminium, stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 30 |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED GU10 |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Zasilanie: | Podłączenie bezpośrednio do sieci elektrycznej |
| Rodzaj: | Kinkiet sufitowy |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Materiał wykonania: | Aluminium, stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 30 |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED GU10 |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Zasilanie: | Podłączenie bezpośrednio do sieci elektrycznej |
| Rodzaj: | Kinkiet sufitowy |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Materiał wykonania: | Aluminium, stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 40 |
|---|---|
| Typ źródła światła: | 2x E27 |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Rodzaj: | Plafon |
| Materiał wykonania: | Stal + tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Srebrny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GX53 |
| Styl: | Loft |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GX53 |
| Styl: | Loft |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | GU10 |
| Styl: | Loft |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 50 |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED E27 |
| Ilość źródeł światła: | 4 |
| Zasilanie: | Zasilanie sieciowe |
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Materiał wykonania: | Stal, drewno |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 35 |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED GU10 |
| Ilość źródeł światła: | 6 |
| Zasilanie: | Podłączenie bezpośrednio do sieci elektrycznej |
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Materiał wykonania: | Aluminium, stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Kolor: | Biały |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 35 |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED GU10 |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
| Zasilanie: | Podłączenie bezpośrednio do sieci elektrycznej |
| Rodzaj: | Kinkiet sufitowy |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Materiał wykonania: | Aluminium, stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 35 |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED GU10 |
| Ilość źródeł światła: | 6 |
| Zasilanie: | Podłączenie bezpośrednio do sieci elektrycznej |
| Rodzaj: | Lampa sufitowa |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Materiał wykonania: | Aluminium, stal |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 32 |
|---|---|
| Typ źródła światła: | LED |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Zasilanie: | Zasilanie sieciowe |
| Rodzaj: | Plafon LED z regulowaną barwą światła |
| Materiał wykonania: | Stal, PC |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Kolor: | Biały |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Biała neutralna 4000K |
| Stopień ochrony [IP]: | IP65 |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | G |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Biała neutralna 4000K |
| Stopień ochrony [IP]: | IP44 |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | E |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Biała neutralna 4000K |
| Stopień ochrony [IP]: | IP65 |
| Źródło światła w zestawie: | Tak |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | Aluminium, PC |
|---|---|
| Temperatura barwowa [K]: | 4000 |
| Kolor: | Biały |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | LED SMD |
| Moźliwość ściemniania: | Nie |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Styl: | Industrialny |
| Ilość źródeł światła: | 3 |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Czarny, złoty |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Materiał: | Stal, szkło |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Złoty |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Styl: | Glamour |
| Ilość źródeł światła: | 1 |
|---|---|
| Materiał: | Stal |
| Źródło światła w zestawie: | Nie |
| Kolor: | Biały, złoty |
| Rodzaj trzonka źródła światła: | E27 |
| Styl: | Nowoczesny |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 40 |
|---|---|
| Typ źródła światła: | 2x E27 |
| Ilość źródeł światła: | 2 |
| Rodzaj: | Plafon |
| Materiał wykonania: | Stal + tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Typ źródła światła: | LED SMD |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Zasilanie: | Podłączenie do sieci elektrycznej |
| Rodzaj: | Lampa LED |
| Materiał wykonania: | PC |
| Kolor: | Czarny |
| Typ źródła światła: | LED SMD |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Zasilanie: | Podłączenie do sieci elektrycznej |
| Rodzaj: | Lampa LED |
| Materiał wykonania: | PC |
| Kolor: | Biały |
| Typ źródła światła: | LED SMD |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Zasilanie: | Podłączenie do sieci elektrycznej |
| Rodzaj: | Lampa LED |
| Materiał wykonania: | PC |
| Kolor: | Biały |
| Typ źródła światła: | LED SMD |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Zasilanie: | Podłączenie do sieci elektrycznej |
| Rodzaj: | Lampa LED |
| Materiał wykonania: | PC |
| Kolor: | Czarny |
| Typ źródła światła: | LED SMD |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Zasilanie: | Podłączenie do sieci elektrycznej |
| Rodzaj: | Lampa LED |
| Materiał wykonania: | PC |
| Kolor: | Biały |
| Typ źródła światła: | LED SMD |
|---|---|
| Klasa efektywności energetycznej: | F |
| Zasilanie: | Podłączenie do sieci elektrycznej |
| Rodzaj: | Lampa LED |
| Materiał wykonania: | PC |
| Kolor: | Czarny |
| Maksymalna moc żarówki [W]: | 35 |
|---|---|
| Ilość źródeł światła: | 1 |
| Rodzaj: | Oprawa natynkowa |
| Regulacja pozycji światła: | Tak |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Kolor: | Biały |