- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1499)
Smartfony i zegarki (15)
Foto i kamery (127)
Gaming (198)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
| Temperatura barwowa [K]: | 2800 - 8000 |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Tak |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Temperatura barwowa [K]: | 2800 - 8000 |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Zasilanie: | , |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Nie |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Temperatura barwowa [K]: | 2800 - 8000 |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Zasilanie: | , |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Nie |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Temperatura barwowa [K]: | 2800 - 8000 |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Zasilanie: | , |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Nie |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Temperatura barwowa [K]: | 2500 - 10000 |
|---|---|
| Sterowanie bezprzewodowe: | Tak |
| Zasilanie: | |
| Wskaźnik naładowania baterii: | Nie |
| Lampa plenerowa: | Tak |
| Płynna regulacja mocy: | Tak |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 160 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Poliester |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 150 |
| Podświetlenie RGB: | Tak |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 160 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Poliester |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 150 |
| Podświetlenie RGB: | Tak |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 160 - 180 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Poliester |
| Podświetlenie RGB: | Tak |
| Regulacja podłokietników: | Góra - dół, Prawo - lewo |
| Wysokość siedziska [cm]: | 44 - 55 |
| Zasilanie: | Bateryjne, USB |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Kształt: | Game 3 |
| Rodzaj gwintu: | LED zintegrowany |
| Wymiary [mm]: | 168 x 100 x 110 |
| Kolor: | |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zarządzanie przewodami: | Tak |
| Regulowane stopki: | Tak |
| Hub USB: | Nie |
| Kolor: | Czarno-czerwony |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Regulacja głośności: | Tak |
| Nie | |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, Xbox One |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | Podświetlane wentylatory |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt., USB 3.1 Type-C - 1 szt., Wejście mikrofonowe - 1 szt.... |
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 220-240 V 50/60Hz |
|---|---|
| Kształt: | Cylindryczny |
| Komunikacja: | WiFi |
| Rodzaj: | Żarówka LED |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 35 W |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
49,99 zł
Zakres od A do G
| Zasilanie: | 220-240 V 50/60Hz |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Komunikacja: | WiFi |
| Rodzaj: | Żarówka LED |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki: | 40 W |
Zakres od A do G
Sugerowana cena producenta:
39,99 zł
| Kolor: | |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zarządzanie przewodami: | Nie |
| Regulowane stopki: | Tak |
| Hub USB: | Tak |
| Kolor: | |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Możliwość regulacji: | Tak |
| Zarządzanie przewodami: | Tak |
| Regulowane stopki: | Tak |
| Hub USB: | Tak |
| Zasilanie: | USB |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Dedykowane do laptopów: | 17.3 |
| Poziom hałasu [dB]: | 25 |
| Regulowany kąt nachylenia: | Tak |
| Kolor: | |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zarządzanie przewodami: | Tak |
| Regulowane stopki: | Tak |
| Hub USB: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zarządzanie przewodami: | Tak |
| Regulowane stopki: | Tak |
| Hub USB: | Nie |
| Kolor: | |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zarządzanie przewodami: | Tak |
| Regulowane stopki: | Tak |
| Hub USB: | Nie |
| Kolor: | Różowy |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Kolor: | |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zarządzanie przewodami: | Tak |
| Regulowane stopki: | Tak |
| Hub USB: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Komunikacja: | Bezprzewodowa |
| Kompatybilność: | Nintendo Switch, PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S |
| Kolor: | |
|---|---|
| Podświetlenie: | Tak |
| Możliwość regulacji: | Nie |
| Zarządzanie przewodami: | Nie |
| Regulowane stopki: | Tak |
| Hub USB: | Nie |
| Rekomendowany wzrost [cm]: | 135 - 190 |
|---|---|
| Materiał obicia: | Tkanina Mesh, XTwill |
| Dopuszczalna waga [kg]: | 140 |
| Podświetlenie RGB: | Tak |
| Regulacja podłokietników: | Nie |
| Materiał obicia: | Tkanina Mesh |
|---|---|
| Dopuszczalna waga [kg]: | 130 |
| Podświetlenie RGB: | Tak |
| Regulacja podłokietników: | Nie |
| Wysokość siedziska [cm]: | 45 - 55 |
| Dominujący kolor: | Czarny |
|---|---|
| Podświetlenie: | ARGB |
| Typ obudowy: | Middle Tower |
| Standard płyty głównej: | ATX, ITX, microATX |
| Złącza wyjściowe: | USB 3.1 Gen. 1/USB 3.2 Gen.1 (USB 3.0) - 2 szt., USB 3.1 Type-C - 1 szt., Wejście mikrofonowe - 1 szt.... |
Wartość poza zestawem:
1 147,00 zł
| Kompatybilność: | 1851, 1700, AM5, AM4 |
|---|---|
| Rodzaj chłodzenia procesora: | Wodne |
| Średnica wentylatora: | 2x 120 mm |
| Podświetlenie wentylatorów: | ARGB |
| Kolor łopatek wentylatora: | Czarny |
| Kolor ramki wentylatora: | Czarny |
| Kolor radiatora: | Czarny |