- wyniki wyszukiwania:
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
KATEGORIE
TV, Audio i RTV (92)
AGD małe (5)
Komputery i tablety (1499)
Smartfony i zegarki (15)
Foto i kamery (127)
Gaming (198)
Rowery i hulajnogi (1)
Fitness i sport (11)
Filtruj produkty
Informacje o działaniu wyszukiwarki i zasadach prezentacji wyników znajdziesz w zasadach plasowania produktów i ofert
Zakres od A do G
| 100" RGB, UHD/4K, 3840 x 2160px | |
| Tak | |
| System: | |
| Dla graczy: | Tak |
Zakres od A do G
| Dla graczy: | Tak |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB-C |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Kolor: | Wielokolorowy |
292,00 zł
| Dla graczy: | Tak |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Kolor: | Czarny |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 7600, 8 GB, GDDR6 |
| Intel Core i5-12400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
Sugerowana cena producenta:
4 899,99 zł
| Dla graczy: | Tak |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Kolor: | Biało-szaro-czarny |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 7600, 8 GB, GDDR6 |
| Intel Core i5-12400F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR4, 3200 MHz |
Sugerowana cena producenta:
5 499,99 zł
| Dla graczy: | Tak |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Kolor: | Biały |
| Dla graczy: | Tak |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Kolor: | Czarno-szary |
| Dla graczy: | Tak |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Typ klawiatury: | Membranowa |
| Kolor: | Czarny |
| Dla graczy: | Tak |
|---|---|
| Komunikacja z komputerem: | Bezprzewodowa, Przewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz, Bluetooth, USB |
| Typ klawiatury: | Mechaniczna |
| Kolor: | Biały |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 5 9600X | |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060, 8 GB, GDDR7 |
| Intel Core i5-12400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
Sugerowana cena producenta:
5 249,99 zł
| Brak | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9060 XT, 16 GB, GDDR6 |
| Intel Core Ultra 7-265KF | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9060 XT, 16 GB, GDDR6 |
| Intel Core Ultra 7-265KF | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Brak | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 7600, 8 GB, GDDR6 |
| Intel Core i5-12400F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR4, 3200 MHz |
Sugerowana cena producenta:
4 999,99 zł
| Brak | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti, 16 GB, GDDR7 |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 5 9600X | |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6 |
| Intel Core i7-14700F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6000 MHz |
| Windows 11 Professional (licencja cyfrowa) | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 7600, 8 GB, GDDR6 |
| Intel Core i5-12400F | |
| Pamięć RAM: | 16 GB, DDR4, 3200 MHz |
Sugerowana cena producenta:
4 949,99 zł
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB, GDDR7 |
| Intel Core Ultra 5-225F | |
| Pamięć RAM: | 32 GB, DDR5, 6400 MHz |
| Windows 11 Home (licencja cyfrowa) | |
| Kolor obudowy: | Biały |
| Karta graficzna: | AMD Radeon RX 9070 XT, 16 GB, GDDR6 |
| Zintegrowany układ graficzny: | AMD Radeon Graphics |
| AMD Ryzen 5 9600X | |
Sugerowana cena producenta:
9 399,99 zł